‘The Old Man’ FX’ten 2. sezon onayını aldı

4 dakikalık okuma

‘The Old Man’ FX’te 16 Haziran’da başladı. İlk sezon toplam yedi bölümden oluşacak ve dördüncü bölüm 30 Haziran’da yayınlanacak.

Thomas Perry’nin aynı adlı romanından uyarlanan film, onlarca yıl önce CIA’den kaçan ve o zamandan beri şebekeden uzakta yaşayan Dan Chase’i (Jeff Bridges) merkezine alıyor. Bir suikastçı gelip Chase’i öldürmeye çalıştığında, eski ajan geleceğini garanti altına almak için geçmişiyle uzlaşması gerektiğini öğrenir.

Dizide ayrıca John Lithgow, FBI Karşı İstihbarat Direktör Yardımcısı Harold Harper rolünde ve Alia Shawkat, Harper’ın koruması altındaki Angela Adams rolünde yer alıyor. EJ Bonilla, Gbenga Akinnagbe, Amy Brenneman, Bill Heck, Leem Lubany ve Pej Vahdat da dizideki diğer isimler.

FX Entertainment başkanı Eric Schrier, “Jonathan E. Steinberg, Dan Shotz ve Warren Littlefield, Thomas Perry’nin kitabının güçlü entrikasını ve nefes kesici aksiyonunu sunan ‘The Old Man’ ile harika bir iş çıkardılar” dedi. “Jeff Bridges, John Lithgow, Amy Brenneman ve Alia Shawkat tarafından yönetilen yıldız oyuncu kadrosu gerçekten izleyicilerle bağ kuruyor ve biz de 20th Television’daki meslektaşlarımız ve bu harika ekiple ikinci sezonda çalışmaktan heyecan duyuyoruz.”

Jonathan E. Steinberg ve Robert Levine kitabı televizyona uyarladılar. Warren Littlefield, Steinberg, Dan Shotz, Levine, Bridges, David Schiff ve Jon Watts baş yapımcılar. Watts ayrıca ilk iki bölümü yönetti. Dizi, 20th Television tarafından The Littlefield Company ile birlikte üretilmektedir.

20th Television Başkanı Karey Burke, “Bu müthiş dizinin yayına çıkma süreci uzun bir yolculuk oldu, bu da son birkaç haftadır eleştirmenlerin ve izleyicilerin tepkisini daha da tatlı hale getiriyor” dedi. “Ama gerçek şu ki, son üç yılda üzerinde çalışan hiç kimse, dizinin bu kadar derinden yankılanmasına şaşırmadı. Jon, Dan ve Warren’ın muhteşem yaratıcı uygulamasından Jeff, John, Amy ve Alia’nın muhteşem yıldız dönüşlerine kadar bu dizi her şeyi sunuyor ve FX’e inanılmaz destek için teşekkür ediyoruz.”

Steinberg, Littlefield ve Shotz ortak bir açıklamada, “Bu yolculuğun bir sonraki bölümüne başlamak için daha heyecanlı olamazdık” dedi. “FX ve 20th Television’daki ortaklarımız, 1. sezonun tamamlanması için bize sarsılmaz bir sabır, inanç ve destek gösterdiler, bu desteği geri ödemenin, çıtayı bir kez daha yükselten bir 2. sezon sunmaktan başka bir yolunu düşünemiyoruz. Yapımcılar, olağanüstü ortağımız Jeff Bridges ve Jeff, John Lithgow, Amy Brenneman ve Alia Shawkat liderliğindeki yıldız oyuncularımız adına, dizinin aldığı tepkiler için inanılmaz derecede minnettarız ve geri dönmek için sabırsızlanıyoruz.”

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Starzplay'in İspanya'da yapılan ilk orijinal dizisi “Express”in ikinci sezonu yolda

Sonraki Hikaye

Yaban Ellerde Ölüm | DONNA LEON

En Son Yazılar