Starzplay’in İspanya’da yapılan ilk orijinal dizisi “Express”in ikinci sezonu yolda

1 dakikalık okuma

Starz’ın birinci sınıf uluslararası yayın hizmeti Starzplay ve Avrupa’nın en büyük bağımsız film-TV yapımcılarından biri olan Mediapro Studio, Starzplay’in İspanya’da yapılan ilk orijinal dizisi “Express”in ikinci sezonunu üretmek için yeniden güçlerini birleştiriyor.

İspanyol tiyatrocular Alejo Sauras (“Estoy vivo”) ve “Paradise’s” dizisinden Laura Laprida, Madrid şehri ve çevresinde 11 haftalık bir çekim için planlanan yeni sezonun kadrosuna katılıyor.

Dizinin ikinci sezonu için oyuncu kadrosuna liderlik eden oyuncu Maggie Civantos (“Vis a Vis,” “Malaka”), bir kriminal psikolog olan Bárbara’yı canlandırıyor.

“Express” 2. sezon, İspanya ve Latin Amerika’da Starzplay’de prömiyer yapacak. Starzplay’in yenilenen ilk yerel yapımını işaret ediyor. Yayıncı, dizisini daha da geliştirmek için ortak yapım fırsatlarıyla uluslararası orijinaller yaratıyor.

İkinci sezonda, Barbara (Civantos), çözmekle görevlendirildikleri adam kaçırma olaylarının korku üzerine inşa edilmiş ve sürdürülen bir endüstrinin buzdağının sadece görünen kısmı olduğunu keşfedecek; ve onları istihdam eden şirket olan Zentral Risk’in, ailesinin hayatlarını giderek artan bir şekilde tehlikeye atmaya devam edecek geniş kapsamlı ve yaygın bir yolsuzluk sisteminde önemli oyuncular olduğunu görecek.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

‘Obi-Wan Kenobi’nin yıldızı Moses Ingram, ‘Lady in the Lake’de Natalie Portman’a katılıyor

Sonraki Hikaye

'The Old Man' FX'ten 2. sezon onayını aldı

En Son Yazılar