‘Obi-Wan Kenobi’nin yıldızı Moses Ingram, ‘Lady in the Lake’de Natalie Portman’a katılıyor

2 dakikalık okuma

Moses Ingram, Apple’ın mini dizisi “Lady in the Lake”de Natalie Portman’la birlikte rol almak üzere anlaştı.

Ingram, dizideki Cleo Sherwood rolünü, Lupita Nyong’o’nun prodüksiyon başladıktan sonra diziden ayrılmasıyla devraldı.

Bu, Disney+ “Yıldız Savaşları” dizisi “Obi-Wan Kenobi”de oynadığı rolle dikkatleri üzerine çeken Ingram’ın en yeni yüksek profilli TV rolü. Ingram ayrıca, mini dizide en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında Emmy adaylığı aldığı hit Netflix programı “The Queen’s Gambit”te yer almasıyla da tanınıyor. Uzun metraj tarafında, “The Tragedy of Macbeth” (Apple’da yayınlanan), ““Ambulance” ve “The Same Storm” filmlerinde yer aldı.

“Lady in the Lake”in kadrosunda Ingram ve Portman ile birlikte Y’Lan Noel, Mikey Madison ve Brett Gelman yer alıyor. Dizi, Laura Lippman’ın aynı adlı romanından uyarlama. Dizi, 1960’larda Baltimore’da çözülmemiş bir cinayetin, bir ev hanımı ve anne olan Maddie Schwartz’ı (Portman) hayatını araştırmacı bir gazeteci olarak yeniden keşfetmeye itmesini ve onu annelik, birden çok iş ve Baltimore’un Siyah ilerici gündemini ilerletmek için tutkulu bir bağlılıkla çalışan bir kadın olan Cleo Sherwood (Ingram) ile kesişmesini anlatıyor.

Alma Har’el diziyi yarattı ve aynı zamanda yeni yapım şirketi Zusa aracılığıyla yönetmen ve baş yapımcı. Har’el’in yapım ortağı Christopher Legget, aynı zamanda yönetici yapımcılık da yapıyor. Portman, yapımcı ortağı Sophie Mas ile birlikte yapımcılık yapıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

David E. Kelley'nin suç draması ‘The Missing’ kadrosuna 5 yeni oyuncu ekledi

Sonraki Hikaye

Starzplay'in İspanya'da yapılan ilk orijinal dizisi “Express”in ikinci sezonu yolda

En Son Yazılar