Apple mini dizisi “Lady in the Lake” oyuncu kadrosuna 5 yeni isim ekledi

1 dakikalık okuma

Apple’ın şimdiden ses getiren “Lady in the Lake” mini dizisi, oyuncu kadrosunu tamamladı.

Byron Bowers (“Irma Vep,” “Kimi,” “No Ani Hareket,” “Honey Boy”), Josiah Cross (“A Thousand and One,” “King Richard,” “Masters of the Air”), Mike Epps ( “The Upshaws,” “Survivor’s Remorse”), Noah Jupe (“Franklin,” “Honey Boy,” “A Quiet Place”) ve Pruitt Taylor Vince (“Bird Box,” “Gotti”) diziye en son eklenenler oyuncular oldu. diziler. Daha önce duyurulan oyuncular Natalie Portman, ‘Lan Noel, Mikey Madison ve Brett Gelman’ın yanı sıra Moses Ingram’a katıldılar.

“Lady in the Lake”in oyuncu kadrosunda daha önce açıklanan isimler Natalie Portman, Moses Ingram, Y’Lan Noel, Mikey Madison ve Brett Gelman olmuştu.

Dizi, Laura Lippman’ın aynı adlı romanına dayanıyor. 1960’larda Baltimore’da çözülmemiş bir cinayetin, bir ev hanımı ve anne olan Maddie Schwartz’ın (Portman) hayatını araştırmacı bir gazeteci olarak yeniden keşfetmeye itmesini merkeze alacak dizi; Schwartz’ın hayatının, Baltimore’un Siyah ilerici gündemini desteklemek için çalışan bir kadın olan Cleo Sherwood (Ingram) ile kesişmesini anlatacak.

Alma Har’el diziyi yarattı ve aynı zamanda yeni yapım şirketi Zusa aracılığıyla, yönetmen ve baş yapımcı olarak görev yapıyor. Har’el’in yapım ortağı Christopher Legget, aynı zamanda yönetici yapımcılık da yapıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

'Birds of Prey'in yıldızı Ella Jay Basco, Nick Antosca’nın gerçek suç dizisi ‘A Friend of the Family’nin kadrosuna katıldı

Sonraki Hikaye

ADA POLİSİYELERİ: Diziler

En Son Yazılar