‘Slow Horses’ 3. ve 4. sezon onayını aldı

2 dakikalık okuma

Apple, “Slow Horses”un iki sezon daha uzatıldığını açıkladı. Dizi yayıncıda 4 sezon boyunca devam edecek.

Dizi, Mick Herron’un yazdığı “Slough House” casus kitabı serisine dayanmaktadır. 1. Sezon, roman serisinin ilk kitabı olan “Slow Horses”a dayanıyordu. Nisan ayında Apple’da prömiyer yaptı. 2022’de başlaması beklenen dizinin 2. sezonu, “Dead Lions” adlı romana dayanıyor. Önümüzdeki iki sezon “Real Tigers” ve “Spook Street” kitaplarına dayanacak.

“Slow Horses”, MI5’in pek de sevilmeyen Slough House olarak bilinen departmanında görev yapan İngiliz istihbarat ajanlarından oluşan işlevsiz bir ekibi takip eden kara mizah öğeleri taşıyan bir casusluk draması olarak tanımlanıyor. Gary Oldman, casusların parlak ama huysuz lideri Jackson Lamb’i canlandırıyor ve yolları, casusluk dünyasında sık sık hata yaparken buldukları kariyerlerini bitiren hataları nedeniyle Slough House’a düşüyor.

Oyuncular arasında Kristin Scott Thomas, Jack Lowden, Saskia Reeves, Rosalind Eleazar, Christopher Chung, Freddie Fox, Chris Reilly, Samuel West, Sophie Okonedo, Aimee-Ffion Edwards, Kadiff Kirwan ve Jonathan Pryce yer aluyor.

3. sezonda, Lamb’in gözden düşmüş casusları, içlerinden biri kaçırıldığında bir ajanı kandırmak için birlikte çalışır. 4. Sezon ise, kişisel sırları patlatan ve Slough House’un zaten istikrarsız olan temellerini sarsan bir bombalamayla açılıyor.

Dizi, See-Saw Films tarafından Apple için üretildi ve Will Smith tarafından televizyona uyarlandı. Jamie Laurenson, Hakan Kousetta, Iain Canning, Emile Sherman, Douglas Urbanski, Gail Mutrux, Smith, Jane Robertson ve Graham Yost dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda yer alıyor. Saul Metzstein üçüncü sezonu yönetecek. Dördüncü sezonun yönetmeni Jeremy Lovering olacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Komedi Komedi Komedi Dram | BOB ODENKIRK

Sonraki Hikaye

Meleğin Düşüşü - William Hjortberg

En Son Yazılar