‘Birds of Prey’in yıldızı Ella Jay Basco, Nick Antosca’nın gerçek suç dizisi ‘A Friend of the Family’nin kadrosuna katıldı

1 dakikalık okuma

Nick Antosca’nın yakında çıkacak olan Peacock mini dizisi “A Friend of the Family”nin kadrosuna Ella Jay Basco katıldı.

Suç dizisi, kızları Jan’ın (Hendrix Yancey) takıntılı bir aile “arkadaşı” olan Robert “B” Berchtold (Jake Lacy) tarafından defalarca kaçırıldığı Broberg ailesinin gerçek hikayesine dayanıyor. “A Friend of the Family” inançlarına, ailelerine ve topluluklarına bağlı aile üyelerinin hayatlarının nasıl kalıcı olarak değiştiğini ve nasıl hayatta kaldıklarını takip edecek.

Basco’nun karakterinin detayları henüz açıklanmadı.

Basco, ilk sinema rolü olan 2020 DC filmi “Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)”de canlandırdığı Cassandra Cain rolüyle tanınmaktadır. Oyuncu ayrıca “Veep”, “Grey’s Anatomy”, “Teachers”, “Superior Donuts” ve “Happyland” dizilerinde yer aldı.

“A Friend of the Family”de Basco, Yancey ve Lacy ile birlikte Anna Paquin, Lio Tipton, McKenna Grace, Austin Stowell, Patrick Fischler, Bree Elrod ve Philip Ettinger da rol alıyor. Antosca, showrunner ve yürütücü yapımcı olarak görev alıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

ITV, Murder In Provence’ın yayın tarihini açıkladı

Sonraki Hikaye

Apple mini dizisi “Lady in the Lake” oyuncu kadrosuna 5 yeni isim ekledi

En Son Yazılar