Simon Helberg, Peacock dizisi “Poker Face”in kadrosuna katılıyor

1 dakikalık okuma

Natasha Lyonne ve Rian Johnson’ın Peacock dizisi “Poker Face”in kadrosunun en son üyesi Simon Helberg.

Kaynakların söylediğine göre prosedürel bir format izleyecek ve Lyonne’nin karakterinin her bölümde farklı cinayetleri çözmeye çalıştığını görecek olan dizide karakterlerle ilgili daha fazla ayrıntı gizli tutuluyor. Helberg, aralarında Joseph Gordon-Levitt, Benjamin Bratt, Stephanie Hsu, David Castañeda, Jameela Jamil ve Tim Meadows gibi isimlerin de bulunduğu bir kadroya katılıyor.

Helberg, en çok CBS sitcom’u “The Big Bang Theory”nin 12 sezonunda Howard Wolowitz’i oynamasıyla tanınır. Şov, 275’ten fazla bölümün ardından 2019’da tamamlandı. Helberg ayrıca “As They Made Us”, “Annette”, “Florence Foster Jenkins”, “Good Night and Good Luck” ve “A Serious Man”  gibi filmlerdeki rolleriyle tanınıyor. “Florence Foster Jenkins” filmindeki performansıyla en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Altın Küre adaylığı aldı.

“Poker Face”, Mart 2021’de Peacock’dan 10 bölümlük bir sipariş aldı. Johnson, diziyi yarattı ve baş yapımcılığı T-Street Productions aracılığıyla yaptı. Lyonne, Animal Pictures’dan Maya Rudolph ve Danielle Renfrew Behrens ile ortak yapımcılığın yanı sıra Animal Pictures çatısı altında yapımcılık yapıyor. Nora ve Lilla Zuckerman, baş yapımcı ve ortak showrunner olarak görev yapıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Korkunç Koleksiyoncu

Sonraki Hikaye

Viaplay, Anders de la Motte'nin aynı adlı romanından uyarlanan psikolojik gerilim dizisi “End of Summer”ın siparişini verdi

En Son Yazılar