Karen Robinson ve Michael Mosley, David E. Kelley Polisiyesi ‘The Missing’de

2 dakikalık okuma

Karen Robinson ve Michael Mosley, baş yapımcı David E. Kelley’den, Peacock’un polisiye dizisi “The Missing”de rol alacak. Robinson kaptan Helen Davis’i, Mosley ise dedektif Earl Malzone’u oynayacak.

Dror A. Mishani’nin 2011 tarihli “The Missing File” romanına dayanan dizi, derin bir maneviyat ve dini ilkeler anlayışıyla yönlendirilen bir NYPD dedektifi olan Avraham Avraham’ı (Jeff Wilbusch) takip ediyor. Dedektif, görünüşte rutin bir soruşturma alt üst olunca kendi insanlığını sorgulamak zorunda kalır.

Kaptan Davis, insan doğası, işi ve NYPD bürokrasisinden nasıl kurtulacağı konusunda zor kazanılmış bir anlayışa sahip, sert, saçma sapan, bazen kaba bir patron olarak tanımlanıyor. Dedektif Avraham gibi karmaşık kişilikleri anlama ve onlarla çalışma yeteneği var; onlardan en iyisini ister ve onları şiddetli bir sadakatle ödüllendirir.

Dedektif Malzone, keskin mizah anlayışıyla, en iyi günlerinin geride kaldığı ve başlangıçta o kadar da iyi olmadığı korkusunu maskeleyen kıdemli bir polistir. Karısı ve çocukları olan bir aile babası, zeki olmaktan ziyade inatçı, alaycı kişiliği ve Avraham’la alay etmesi, işini ve birlikte çalıştığı insanları ne kadar çok sevdiğini maskeleyen iyi ama iyi olmayan bir araştırmacı.

Robinson’ın önceki çalışmaları arasında “Schitt’s Creek”te Ronnie ve “A Million Little Things”de Florence oynamak yer alıyor. Mosley, “Ozark”ta Mason Young ve “The Sinner”da Colin Muldoon rolleriyle tanınıyor.

“The Missing”, Keshet Studios ve Universal Television ortak yapımı. Baş yapımcılar arasında Kelley ile birlikte Mishani, Matthew Tinker, Jonathan Shapiro, Keshet Studios’tan Peter Traugott, Keshet International’dan Alon Shtruzman, Keshet Media Group’tan Avi Nir ve Keshet Broadcasting’den Karni Ziv yer alıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

‘A Friend of the Family’: Anna Paquin, Jake Lacy, Colin Hanks, Lio Tipton

Sonraki Hikaye

Avusturya dönem polisiyesi ‘Vienna Blood’ 3. sezon onayını aldı

En Son Yazılar