‘A Friend of the Family’: Anna Paquin, Jake Lacy, Colin Hanks, Lio Tipton

5 dakikalık okuma

Peacock, Jan Broberg’in birden fazla kaçırılmasının hikayesini anlatan gerçek suç dizisi “A Friend of the Family”ye onay verdi.

Anna Paquin, Jake Lacy, Colin Hanks ve Lio Tipton, “The Act”ın yaratıcılarından Nick Antosca’dan gelen dizide rol alacak. Gösterinin ilk olarak Mayıs 2020’de geliştirilmekte olduğu açıklandı.

“A Friend of the Family”, kızı Jan’ın karizmatik, takıntılı bir aile “arkadaşı” tarafından yıllar içinde defalarca kaçırıldığı Broberg ailesinin gerçek hikayesine dayanıyor. İnançlarına, ailelerine ve topluluklarına bağlı Brobergler, komşularının zayıflıklarını istismar etmek, onları birbirinden uzaklaştırmak ve kızlarını kendilerine karşı döndürmek için kullanılan sofistike taktiklere tamamen hazırlıksızdı. Bu, hayatlarının nasıl kalıcı olarak değiştirildiğinin ve nasıl hayatta kaldıklarının hikayesi.

NBCUniversal Television and Streaming için yazılı içerik başkanı Lisa Katz, “Nick Antosca, ‘A Friend of the Family’de bir ailenin hayal edilemez deneyimini büyük bir kavrayış ve hassasiyetle keşfeden ilgi çekici bir dizi yarattı” dedi. Anna Paquin, Jake Lacy, Colin Hanks ve Lio Tipton’ın bu karmaşık karakterlere hayat vermesini görmek için sabırsızlanıyoruz ve Peacock izleyicilerinin bu inanılmaz aldatma ve dayanıklılık hikayesiyle bağ kuracağını biliyoruz.”

Paquin (“Flack,” “True Blood”) Mary Ann Broberg’i oynayacak. Mary Ann üç kız çocuğu annesidir ve hayatı yakın zamana kadar kendini güvende, mutlu ve ödüllendirici hissettirmiştir. Karizmatik komşusu Robert Berchtold’a yakınlaşarak ve en büyük kızı Jan’ın yanında ona güvenerek uyarı işaretlerini kaçırmış olabileceğini ve korkunç bir hata yapmış olabileceğini çok geç fark eder.

Lacy (“The White Lotus”, “Being the Ricardos”), güler yüzlü bir Mormon baba ve koca gibi görünen büyüleyici bir yerel işadamı olan Robert “B” Berchtold’u oynayacak. Bir manipülasyon uzmanı olarak, Mary Ann’in kızının kaçırılmasını dikkatlice planlar.

Hanks (“ Impeachment: American Crime Story,” “Fargo”) Mary Ann’in kocası ve Jan’ın babası Bob Broberg rolünü oynayacak. Bob çok yürekli, kibar ve herkesin en iyi arkadaşı, tam bir banliyö patriği modeli. Ailesi komşusu Robert Berchtold’a yaklaştıkça Bob bir şeylerin ters gittiğinden korkmaya başlar.

Gail Berchtold rolünü Tipton (“The Edge of Sleep,” “ Why Women Kill”) oynayacak. Gail, Robert Berchtold’un karısı ve geniş bir ailenin annesidir. Kocası ruh hali değişimlerinden muzdariptir ve Gail’in kocasıyla ilgili endişeleri onu gergin tutabilir, ancak kocasının sonunda ne yapacağını asla tahmin edemez.

Jan Broberg ve Mary Ann Broberg dizinin yapımcılığını üstlenecek. Antosca yazar, showrunner ve yönetici yapımcı olacak. Eliza Hittman, ilk bölüm de dahil olmak üzere birden fazla bölümün yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenecek. Alex Hedlund da yönetici yapımcılık yapıyor. Top Knot Films’den Skye Borgman yapımcıya danışmanlık yapacak.

UCP başkanı Beatrice Springborn, “Jan ve Mary Ann Broberg’in yanı sıra Nick ve Alex, hassas ve unutulmaz bir hikaye yarattılar” dedi. “The Act” ve şimdi bu dizi ile gösterdiği gibi, Nick gerçek insanlara karikatürler gibi değil, karmaşık ve katmanlı olarak yaklaşıyor. Peacock’a hikaye anlatımında bu kaliteyi ve özeni getirmekten gurur duyuyoruz.”

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

CrimeCon, Gerçek Suç İçerikleri için Ödülleri Duyurdu, Başvurular Açıldı

Sonraki Hikaye

Karen Robinson ve Michael Mosley, David E. Kelley Polisiyesi ‘The Missing’de

En Son Yazılar