David E. Kelley’nin suç draması ‘The Missing’ kadrosuna 5 yeni oyuncu ekledi

2 dakikalık okuma

David E. Kelley’nin yaklaşmakta olan Peacock suç draması “The Missing”, kadrosuna beş yeni konuk yıldız ekledi.

Constance Zimmer (“Unreal,” “Big Sky”), Chris Sullivan (“This is Us,” “The Son in Law”), Ben Shenkman (“The Trial of the Chicago 7,” “Billions”) Rafael Cebrián (“ Acapulco,” “Narcos”) ve Danielle Davenport (“Sneaky Pete,” “The Breaks”) dizide yer alacak. Daha önce duyurulan dizinin başrolü Jeff Wilbusch ve oyuncu kadrosunda Juliana Canfield, Karen Robinson ve Michael Mosley’e katıldılar.

Dror A. Mishani’nin “The Missing File” romanından uyarlanan dizi, iş gerçeği ortaya çıkarmak olduğunda insanlığa olan inancı onun süper gücü olan NYPD Dedektifi Avraham Avraham’ı (Wilbusch) takip ediyor. Derin bir maneviyat duygusu ve dini ilkeler tarafından yönlendirilen Avraham, görünüşte rutin bir soruşturma alt üst olduğunda kendi insanlığını sorgulamaya başlar.

Zimmer Anna rolünü oynayacak, Sullivan Paul Serra rolünü oynayacak, Shenkman Rabbi Cermak rolünü oynayacak, Cebrián Brad Holt rolünü oynayacak ve Davenport Marcie rolünü oynayacak.

“The Missing” Peacock’dan sekiz bölümlük bir sipariş aldı. Kelley yazar, baş yapımcı ve showrunner olarak görev yapacak. Kelley’nin yapım ortağı Matthew Tinker ayrıca Jason Horwitch, Jonathan Shapiro, Keshet Studios’tan Peter Traugott ve Lisa Roos, Keshet International’dan Alon Shrutzman, Keshet Media Group’tan Avi Nir, Keshet Broadcasting’den Karni Ziv ve Mishani ile birlikte yürütücü yapımcılık yapacak. Barry Levinson, baş yapımcılık da dahil olmak üzere birden fazla bölümü yönetecek. Keshet Studios’tan Heather Brewster, ortak yapımcı olacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

KÖR KANUN |  Emrah Poyraz & Ulaş Özkan

Sonraki Hikaye

‘Obi-Wan Kenobi’nin yıldızı Moses Ingram, ‘Lady in the Lake’de Natalie Portman’a katılıyor

En Son Yazılar