‘Succession’ Yıldızı Juliana Canfield, Peacock Dizisi ‘The Missing’de NYPD Dedektifini Oynayacak

2 dakikalık okuma

David E. Kelley’nin The Missing’i, Succession’dan Juliana Canfield’ın yaklaşmakta olan Peacock serisine katılmasıyla başrol kadın yıldızını buldu.

Canfield, İsrailli suç yazarı Dror A. Mishani’nin uluslararası çok satan romanı The Missing File’a dayanan sekiz bölümlük dramada yeni işe alınan NYPD dedektifi Janine Harris’i oynayacak. Daha önce duyurulan başrol oyuncusu ise Dedektif Avraham’ı oynayan Jeff Wilbusch olmuştu.

Kelley, Avraham’ı ve onun gerçeği ortaya çıkarma kararlılığını konu alan dizide baş yapımcı olarak görev yapıyor. Sıkı dini ilkelere ve derin bir maneviyat duygusuna sahip olan Avraham, başta rutin gibi görünen bir soruşturmanın alt üst olmasının ardından kendini kendi insanlığını sorgularken bulur.

Canfield’ın karakteri işinde yeni ve rolüne alıştıkça ona rehberlik edecek bir akıl hocası aramaktadır. Yalnız çalışmayı tercih eden Avraham ile ortak olmak için yalvarır ve sonunda dileğine kavuşur.

Mishani, Kelley’nin yanı sıra Matthew Tinker, Jonathan Shapiro ve Keshet’ten Peter Traugott, Alon Shrutzman, Avi Nir ve Karni Ziv ile birlikte çalışan bir yönetici yapımcı olarak projede yer alıyor. Universal Television ve Keshet Studios dizinin yapımcılığını üstlenecek.

Canfield, Kendall Roy’un HBO dizisi Succession’daki sadık asistanı Jess Jordan olarak biliniyor. Ayrıca FX’in post-apokaliptik draması Y: The Last Man’de Beth DeVille rolünde oynadı. Diğer TV çalışması ise, Apple+ antoloji dizisi Amazing Stories’in bir bölümünü içeriyor. Canfield ayrıca The Assistant ve On the Rocks filmlerinde de rol aldı.

Kelley, HBO dramaları Big Little Lies ve The Undoing’in arkasındaki yaratıcıdır. Son çalışmaları arasında, ikinci sezonu için yenilenen Disney+ komedi-draması Big Shot ve Şubat ayında aradan dönmesi beklenen ABC suç gerilim filmi Big Sky yer alıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Young Wallander ikinci sezonuyla 17 Şubat'ta yayında | Young Wallander: Killer’s Shadow

Sonraki Hikaye

GAİN Ekranlarında Dikkat Çeken Suç Temalı 5 Kısa

En Son Yazılar