‘Perry Mason’ │ İkinci Sezonda Yeni Yüzler

3 dakikalık okuma

Perry Mason’ın ikinci sezonu, zaten oldukça geniş olan oyuncu kadrosuna yen isimler ekliyor.

HBO dramasına tekrar eden rollerde Sean Astin, Tommy Dewey, Paul Raci ve Jen Tullock eklendi. Ek olarak, şovun ilk sezonunda düzenli bir oyuncu olan Shea Whigham, tekrar eden bir oyuncu olarak da olsa Pete Strickland rolünü tekrarlayacak.

Dört yeni oyuncu, 1930’larda geçen dizide başrolü oynayan oyuncu kadrosuna geri dönen Matthew Rhys’e katıldı – Juliet Rylance, Chris Chalk Diarra Kilpatrick, Eric Lange ve Justin Kirk; Katherine Waterston; ve yinelenen oyuncular Hope Davis, Jon Chaffin, Fabrizio Guido, Peter Mendoza, Onahoua Rodriguez, Jee Young Han ve Mark O’Brien.

Perry Mason’ın ikinci sezonu, birinci sezonu kapatan Dodson davasından birkaç ay sonra ve Büyük Buhran’ın en kötü yılında geçiyor. Perry ve Della (Rylance), daha çalkantılı suç işleri yerine çoğunlukla hukuk davalarını ele almaya yöneldiler, ancak bu, kendi başına dışarı çıkan müfettiş Paul Drake (Chalk) için fazla iş olmadığı anlamına geliyor. Görünüşe göre açık ve kapalı bir dava Los Angeles’ı ele geçirdiğinde, Perry’nin adalet arayışı her şeyin göründüğü gibi olmadığını ortaya çıkarır.

Astin (Yüzüklerin Efendisi filmleri, Stranger Things), Perry’nin Amerikan rüyasını bir kusura kadar somutlaştıran bir müşterisi olan Sunny Gryce’ı oynayacak. Kasabadaki süpermarketlerde düello yapan savaş alanında hesaba katılması gereken bir güç olarak, parasının karşılığını süslü yeni avukatlarından aldığından emin olmak istiyor.

Dewey (Pivoting, Casual), Los Angeles’ın en zengin ailesinin bir parçası olan, kendini kanıtlamaya hevesli, ancak babasının yüksekliğine yükselme yeteneğine sahip olup olmadığını sorgulayan Brooks McCutcheon’u oynuyor. Oscar adayı Raci (Sound of Metal), Brooks’un servetini petrolden kazanan babası Lydell McCutcheon’u oynuyor.

Tullock (Severance), Della’nın yörüngesine giren ve ona özlediği bir yaşam ve sevgi tarafını gösteren başarılı bir senarist olan Anita St. Pierre’i oynayacak. Whigham’dan şimdi bölge savcısı için çalışan Pete Strickland, bir davanın karşı taraflarında olduklarında Perry ile olan ilişkisini gergin buluyor.

Perry Mason’ın yapımcılığını Team Downey üstleniyor. Dizinin ikinci sezonunda, yaratıcılar Ron Fitzgerald ve Rolin Jones’un başka projelere geçmeyi seçmesinden sonra devralan Jack Amiel ve Michael Begler (The Knick) yeni showrunner’lar olacak. Amiel ve Begler, Team Downey’den Amanda Burrell, Robert Downey Jr. ve Susan Downey ile birlikte yürütücü yapımcı olacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Gerard Depardieu’nün başrolde olduğu Simenon uyarlaması 'Maigret', ön satışta rekor kırdı

Sonraki Hikaye

Komiser Montalbano serisinin üçüncü kitabı Yemek Hırsızı raflarda!

En Son Yazılar