HBO, True Detective 4. sezon için resmi onayı verdi, Kali Reis kadroya katıldı

3 dakikalık okuma

“True Detective” 4. sezonuna HBO resmi olarak yeşil ışık yaktı ve Kali Reis daha önce duyurulan başrol oyuncusu Jodie Foster’ın ardından kadroya katılan diğer başrol oyuncusu oldu.

Antoloji dramasının yeni sezonunun ilk olarak Mart ayında gelişmekte olduğu bildirildi. “True Detective: Night Country” başlıklı sezon, Alaska’nın Ennis kentine uzun bir kış gecesinin gelmesiyle başlar ve Tsalal Arktik Araştırma İstasyonunu işleten altı adam iz bırakmadan ortadan kaybolur. Dedektif Liz Danvers (Foster) ve Evangeline Navarro (Reis) vakayı çözmek için kendi içlerinde taşıdıkları karanlıkla yüzleşmek ve sonsuz buzun altında gömülü olan gerçekleri araştırmak zorunda kalacaklar.

Reis, ilk kez 2021’de “Catch The Fair One” filmiyle ekranda yer aldı ve oyunculukta nispeten yeni. Başrolde oynamanın yanı sıra filmin hikayesinin geliştirilmesine de yardımcı oldu. Reis, profesyonel bir boksör olarak, birden fazla ağırlık sınıfında kazandığı dünya şampiyonluklarıyla tanınır. En son dövüşü Kasım 2021’de olmak üzere 19 galibiyet, 7 mağlubiyet, 1 beraberlik ile profesyonel bir kariyere sahip. Bu dövüşte hem WBA hem de IBO kadın süper hafif siklet unvanlarını elinde tuttu ve WBO kadın süper hafif siklet şampiyonu unvanını kazandı.

Reis aynı zamanda Missing and Murdered Indigenous Women ve Girls hareketinin bir konuşmacısı ve vokal destekçisidir. Reis aynı zamanda genç yerli kadınlara, hedef alınmalarına karşı hem fiziksel hem de sözlü olarak nasıl savaşılacağını öğretir.

HBO Programming’in başkan yardımcısı Francesca Orsi, “‘True Detective’ serisine geri dönmekten ve Jodie Foster ve Kali Reis’in başrollerde yer aldığı bu projede, ‘Night Country’nin benzersiz vizyonunu yaratan yetenekli Issa López ile çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

“True Detective”in 4. sezonu İzlanda’da çekilecek. Issa López, yönetmenliğin yanı sıra yeni sezonda yazar, baş yapımcı ve showrunner olarak görev yapacak. Alan Page Arriaga da yazar ve yürütücü yapımcılık yapacak. Foster, başrolün yanı sıra yürütücü yapımcılık yapacak. Pastel’den Barry Jenkins, Adele Romanski ve Mark Ceryak da diğer baş yapımcılar. Pastel şu anda HBO ve HBO Max ile bir ilk bakış anlaşması altında. Dizinin geçmiş sezonlarının yapımcılığını üstlenen Anonymous Content, dizinin yaratıcısı Nic Pizzolatto, Mari Jo Winkler ve 1. sezondan Matthew McConaughey, Woody Harrelson ve Cary Joji Fukunaga ile birlikte baş yapımcılık yapacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

EL CRIMEN DE CUENCA | İşlenmeyen Bir Suçun Hikâyesi

Sonraki Hikaye

WB Discovery UK'den yeni bir gerçek suç belgesel serisi: Inside the Heist

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…