‘Tokyo Vice’ 2. sezon onayını aldı

2 dakikalık okuma

Jake Adelstein’ın 2009 yılındaki aynı adlı kitabına dayanan suç drama dizisi “Tokyo Vice”, HBO Max’ten ikinci sezon onayını aldı.

Dizide Ansel Elgort, 90’ların sonlarında Tokyo Metropolitan Polisi’nin şiddet kullanımını bildiren Amerikalı bir gazeteci olan Adelstein’ı canlandırıyor. Ken Watanabe, Rinko Kikuchi, Rachel Keller, Ella Rumpf, Hideaki Ito, Show Kasamatsu ve Tomohisa Yamashita da 1. sezonda rol aldı.

HBO’nun orijinal içerik başkanı Sarah Aubrey, “Şovun tutkulu hayranları için, dünyanın en canlı ve güzel şehirlerinden birinde geçen bu ilgi çekici ve gerilimli suç hikayesini sürdürmeten çok mutluyuz” dedi.

Yaratıcı J.T. Rogers, “Bu olağanüstü sanatçı grubuyla ‘Tokyo Vice’ın ilk sezonunu yazmak ve ardından yapmak eşsiz bir deneyimdi” dedi. “Devam edeceğimiz için çok mutluyum. Harika oyuncu kadromuz ve ekibimizle Tokyo’da çalışmaya geri dönmek için sabırsızlanıyorum. Bizi izlemeye devam edin” diye ekledi.

Rogers dizinin yazarlığını ve baş yapımcılığını Elgort, Adelstein, Watanabe, pilot bölümün yönetmeni Michael Mann, Emily Gerson Saines, Brad Kane, Destin Daniel Cretton, Kayo Washio ve John Lesher ile birlikte yapıyor. .

Yeni sezon, Elgort’un 17 yaşındaki bir çocuğa cinsel tacizde bulunmakla suçlandığı 2020’den bu yana ilk büyük projesi olacak.

“Tokyo Vice”ın 1. sezonu iddialardan aylar önce çekimlerine başladı, ancak pandeminin başlaması nedeniyle prodüksiyon durduruldu ve iddiaların ardından yeniden başladı. Oyuncu sonunda suçlamalar hakkındaki sosyal medya yanıtını sildi ve o zamandan beri yalnızca nadiren halka açık yerlerde görüntülendi.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Schorlau’dan Bir Dengler Macerası Daha: Kreuzberg Blues

Sonraki Hikaye

Kavgaz: Çantacı | Algan Sezgintüredi , Mesut Demirbilek

En Son Yazılar