Gizemli MacDonald Cinayeti Yeniden Televizyonda

/
1 dakikalık okuma

Gazeteci yazar Joe McGinniss’in gerçek bir hikayeye odaklanan ve çok satan kitabı Fatal Vision, 32 yıl sonra tekrar televizyona uyarlanıyor.

Bu kez bir televizyon filmi olarak ekranlarda göreceğimiz Fatal Vision, konusunu bir asker olan Jeffrey MacDonald’ın hikayesinden alıyor. MacDonald, 1970 yılında karısını ve çocuklarını öldürme suçundan dolayı yargılanarak mühebbet hapis cezasına çarptırılmış ve masum olduğuna dair bütün iddialara rağmen, ailesini öldürme iddiasıyla uzun yıllar hapiste kalmıştı.

rs_1024x759-151113061412-1024-scott-foley-scandal-abc-2-ch-111315

Lincoln Square Productions ve ABC Studios ortaklığında hazırlanan ve Linda Berman’ın yapımcılığını üstleneceği filmin çekimleri, önümüzdeki ay başlayacak. Investigation Discovery’de yayınlanacak olan filmde Jeffrey MacDonald’ı  Scandal dizisinden tanıdığımız Scott Foley’in oynayacağı öğrenildi.

Fatal Vision, 32 yıl önce 1984’te aynı isimle, Gary Cole ve Karl Malden’ın yer aldığı ve oyunculara Emmy ödülünü kazandıran bir mini dizi olarak ekranlarda yer edinmişti.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Rizzoli&Isles’ın Yaratıcısı Tess Gerritsen, 221B Dergi’de

Sonraki Hikaye

Sizi Dehşete Düşürecek 10 Seri Katil

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…