David Fincher, Mindhunter’a Devam Etmeyi Düşünüyor

/
1 dakikalık okuma

Netflix’in David Fincher imzalı Mindhunter serisi suç dramaları arasında özel bir yere sahip. Kendine has bir izleyici kitlesine de sahip olan Mindhunter, geçtiğimiz şubat ayında Netflix tarafından iptal edilmişti.
Ancak serinin başrol oyuncularından Holt McCallany yaptığı açıklamada Fincher’ın seriyi devam ettirmek istediğini söyledi.

McCallany, “David’in bunu düşündüğünü duydum. Serinin kesin olarak geri geleceğini söylemiyorum. Ama dönerse ben de geri geleceğim. David’in ne yapmak istediğine bağlı. Sadece bunu düşünmesi bile umut verici bir işaret,” dedi.

Mindhunter, Fincher’ın suç dramalarına dair yeteneğini göstermesi, karakteristik planları ve sinematografik unsurlarıyla parlamıştı. Fakat dizi yeterince geniş bir izleyici kitlesine ulaşamamıştı.

Bunun yanı sıra Fincher’ın bir sonraki projesinin Netflix’in popüler serisi “Squid Game”in film versiyonu olabileceği konuşuluyor. Çıkan haberlere göre Fincher’ın bu projeye yönetmen olarak imza atmaya yakın olduğu belirtilmişti. Fincher’ın Netflix için yaptığı son film The Killer da geçtiğimiz kasım ayında yayınlanmıştı.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Slow Horses Beşinci Sezon Onayını Aldı

Sonraki Hikaye

Murdaugh Dosyası

En Son Yazılar