Jessica Biel, yeni Hulu serisi Candy’nin ilk fragmanında baltalı bir katile dönüşüyor

2 dakikalık okuma

Jessica Biel, Hulu’nun yeni dizisi “Candy”nin ilk fragmanında gerçek suç tarihinin en azılı katillerinden birinin yerine geçiyor.

Biel dizide, 1980 yılında komşusu Betty Gore’u acımasızca baltayla öldürmekten suçlu bulunan, küçük bir kasaba olan Wylie, Teksas’ta yaşayan görünüşte normal bir ev kadını olan Candy Montgomery’ı canlandırıyor.

Fragmanda Biel’in kıvırcık saçlı ve geniş çerçeveli gözlüklü Candy’ye dönüştüğü görülüyor. Raúl Esparza’nın (“Hannibal”) oynadığı bir avukat, Betty ile olan ilişkisi hakkında ona sorular sorarken, banliyödeki günlük hayatını anlattığı görüntüler, duruşmasındaki anlatımla yan yana geliyor.

Biel, karavanda “Eğer soru buysa, ona karşı hiçbir kızgınlık hissetmiyorum” diyor. “Biz arkadaştık.”

Biel, Lynskey ve Esparza’nın yanı sıra “Candy”nin oyuncu kadrosunda; Candy’nin kocası Pat Montgomery olarak Timothy Simmons (“Veep”) ve Betty’nin kocası Alan Gore olarak Pablo Schreiber (“Halo”) yer alıyor. Dizi, daha önce Hulu gerçek suç dizisi “The Act”in dört bölümünü yazan Robin Veith tarafından yaratıldı. Veith aynı zamanda Biel, Nick Antosca, Alex Hedlund, Michelle Purple ve Michael Uppendahl ile birlikte yürütücü yapımcılık yapıyor.

“Candy”, Candy Montgomery cinayet davasına dayanan ve bu yıl prömiyeri yapılacak iki rakip mini diziden biri. Diğeri ise David E. Kelley tarafından yaratılan ve Elizabeth Olsen’i Montgomery ve Lily Rabe’yi Gore olarak canlandıran bir HBO Max orijinal dizisi “Love and Death”. “Love and Death”in vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

“Candy” beş bölüm olarak yayınlanacak. 9 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümün galasının ardından Hulu, her hafta dizinin yeni bir bölümünü yayınlayacak ve 13 Mayıs’ta final yapacak.

Teaser:

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Kurt Wallander Serisinin Yedinci Kitabı “Bir Adım Geriden” Yakında Raflarda

Sonraki Hikaye

Barry Jenkins ve Issa López, 'True Detective’in 4. sezonu için çalışmalara başladı

En Son Yazılar