‘Only Murders in the Building’in ikinci sezonundan ilk teaser yayınlandı

2 dakikalık okuma

Selena Gomez, Steve Martin ve Martin Short, Oscar ödül töreni yayını esnasında, Hulu’da yayınlanan hit komedi dizisi “Only Murders in the Building”in 2. sezonundan ilk teaser ile yer aldı.

Üç oyuncu dizide Mabel Mora, Charles-Haden Savage ve Oliver Putnam karakterleyile, New York’taki bir apartman kompleksi Arconia’da gerçek suç podcast’leri için ortak bir aşk keşfeden üç kiracı olarak rol alıyor. 1. sezonda yabancılar, Mabel’in çocukluk arkadaşı ve Arconia kiracısı Tim Kono’nun (Justin Cihi) cinayetini çözmek için bir araya gelmişti.

2. sezon ise davanın çözüldüğünü, ancak ekibin Arconia yönetim kurulu başkanı Bunny’nin (Jayne Houdyshell) cinayeti için çerçevelendiğini gören sezon finalinin sarsıcı bitişini takip ediyor. Şimdi, üçü, rekabet halindeki bir podcast’in mikroskobu altına yerleştirilirken, suçu çözmek ve isimlerini temizlemek için zamana karşı yarışıyor. Fragman, ana karakterlerin podcast’lerinin bir bölümünü kaydettiğini, onları bir medya sirkinin merkezinde gösteren sahnelerle kesiştiğini ve gizemi çözmek için ipuçları aradığını gösteriyor.

Teaser görüntüleri ayrıca, ana kadroya Alice olarak katılan Cara Delevingne’in ilk görüntüsünü gösteriyor ve Oscar’ın yardımcı sunucusu Amy Schumer’in sezon boyunca kendisinin bir versiyonu olarak, konuk oyuncu olacağını ortaya koyuyor. Ana üçlü ve Delevingne’in yanı sıra Aaron Dominguez, Mabel’in arkadaşı Oscar olarak rol alıyor. Da’Vine Joy Randolph, Tina Fey, Jackie Hoffman, Nathan Lane ve James Caverly, dizinin yinelenen oyuncu kadrosunda yer alıyor. 2. sezonda Bunny’nin cinayetini araştıran bir dedektifi oynayacak olan Michael Rapaport da ekibe katılıyor.

“Only Murders in the Building” Martin ve John Hoffman tarafından yaratıldı. Serinin 2. Sezonu 28 Haziran’da Hulu’da başlayacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Gabrielle Union, 'Truth Be Told' 3. sezonunda yardımcı başrol olacak

Sonraki Hikaye

Hans Rosenfeldt kendi romanı Cry Wolf’u televizyona uyarlayacak

En Son Yazılar