The Crown’ın Yıldızı Claire Foy, Bir Polisiyede Rol Alabilir

///
2 dakikalık okuma

Netflix dizileri arasında önemli bir yeri olan, Kraliçe Elizabeth’in gençlik dönemini ele alan The Crown dizisinin yıldızı Claire Foy’un yeni projesi ile ilgili çeşitli merak uyandırıcı söylentiler ortaya çıkmaya başladı.

The Crown dizisi ile iyi bir yükseliş yakalayan Claire Foy’un yeni projesi bir sinema filmi. Dizideki rolü ile Altın Küre kazanan Foy’un, şimdi klasikleşmiş bir filmin yeni uyarlamasında rol alması isteniyor.

Claire Foy “Örümcek Ağındaki Kız” mı Olacak?

Lisbeth Salander Rolünde Rooney Mara

Variety’nin haberine göre, “Ejderha Dövmeli Kız (The Girl with the Dragon Tattoo)” serisinin parçası olarak hazırlanan “Örümcek Ağındaki Kız (The Girl in the Spider’s Web)” filminin baş rolü için konuşuluyor.

Asimetrik saç kesimi, dövmeleri ve piercing’leri ile ikonik bir figür olan gotik hacker Lisbeth Salander’ı canlandıracak olan Claire Foy’un projeyi kabul etmesi durumunda performansı ve görünümü şimdiden merak uyandırıyor.

Gelgelelim, Variety bu haberle birlikte Foy’un rolü kabul etmeyebileceğini de söylüyor. Çünkü yeteneki oyuncu şu sıralar Akademi ödüllü yönetmen Damien Chazelle ile Neil Armstrong’un biyografisinin yer verileceği First Man filmi için görüşüyor. Filmin baş rolünde ise La La Land’in oyuncusu Ryan Gosling var ve ikonik astronot Neil Armstrong’u canlandıracak.

Tabii tüm bunların şu an söylentiler halinde konuşulduğunu ve ne resmi bir teklif, dolayısıyla ne resmi bir onay veya red olduğunu da eklemek gerek.

Kaynak: EpisodeDergi.com

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Benedict Cumberbatch ve Jake Gyllenhaal Aynı Filmde

Sonraki Hikaye

Dirk Gently Dizisi 2. Sezona Hazırlanıyor

En Son Yazılar