Dirk Gently Dizisi 2. Sezona Hazırlanıyor

/
2 dakikalık okuma

Doğaüstü konularla bilimkurguyu birleştiren/birleştirmeye çalışan benzeir yapımlar arasından sıyrılarak kısa zamanda çok sevilen dizi Dirk Gently’s Holistic Detective Agency, kasım ayında ikinci sezonuyla dönmeye hazırlanıyor.

Dizinin ikinci sezonuna dair yeni detaylar da açıklanmaya başladı.

Dirk Gently İkinci Sezonunda Yeni Oyuncular

Dizilerin yeni sezonlarında elbette ilk önce yeni oyuncular merak ediliyor.

Powerless dizisinin iptal edilmesiyle birlikte yeni proje seçimlerine giren ve Rogue One’daki rolüyle öne çıkan Alan Tudyk, Dirk Gently’nin ikinci sezon kadrosuna girdi. Blackwing için çalışan Mr.Priest isimli tehlikeli bir karakter olarak tasvir ediliyor.

The Mummy, Spartacus ve Agents of S.H.I.E.L.D.’den tanıdığımız John Hannah ve Disturbia ile Lost Girl’de rol alan Amanda Walsh de yeni isimler arasında. John Hannah, iki dünyayı da yıkmak isteyen nihilist, sosyopatik bir büyücü olan The Mage’i canlandırırken Walsh’un hayat vereceği Suzie Boreton karakteri ise kendisini güzel ve baştan çıkarıcı kötü bir büyücüye dönüştüren özgüvensiz, depresif bir karakter olarak çiziliyor.

Bir Douglas Adams Romanından Uyarlama

Bilmeyenler için not düşelim: Dizi, Douglas Adams’ın aynı adı taşıyan romanından uyarlaandı. Bir yanıyla gizemli doğa üstü olayları, diğer yanıyla bilimkurgu öğelerini içepisoded_221b dizi, dedektiflik bürosunun araştırmalarıyla bir polisiye kimliğine de sahip.

8 bölümlük ilk sezonuna karşılık 10 bölüm olarak hazırlanan ikinci sezon, kasım ayında başlayacak.

Kaynak: EpisodeDergi.com

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

The Crown'ın Yıldızı Claire Foy, Bir Polisiyede Rol Alabilir

Sonraki Hikaye

Stephen King: "Trump, Yazdığım Tüm Korku Hikâyelerinden Daha Korkunç"

En Son Yazılar