Snatch Uyarlamasında Çekim Zamanı

/
1 dakikalık okuma

Guy Richie’nin 2000 tarihli aksiyon-komedisi Snatch/Kapışma, dizi uyarlamasıyla ekranlarda olacak 2017’de. Dizinin kadrosu da belli oldu. Harry Potter serisinden tanıdığımız Rupert Grint, başrolü üstleniyor…

Taa nisan ayında açıklanmıştı Guy Richie’nin büyük gişe yapan büyük filmi Snatch/Kapışma‘nın televizyona uyarlanacağı haberi. Tam unutuldu derken dizinin kadrosu açıklandı şimdi de. En azından belli başlı rollerin dağılımı belli oldu. Birer saatten 10 bölüm sürecek İngiliz yapımında başrolü Harry Potter serisinden tanıdığımız Rupert Grint üstleniyor… Grint, aynı zamanda yapımcılardan biri.


“Polisiye Film” Kategorisindeki Diğer Yazılar

Ed Westwick
Ed Westwick
Dougray Scott
Dougray Scott

Başrol, Rupert Grint’in

Sony şirketlerinden Crackle’ın çekeceği dizide Dougray Scott (Fear the Walking Dead, Taken 3) ve Ed Westwick’i (Wicked City, Gossip Girl) diğer önemli rollerde göreceğiz.
Dizinin en azından pilot bölümünü çekecek yönetmen de belli oldu: The Muskeeters’dan tadığımız Nick Renton. Ekip, Manchester’da çekimlere başlamaya hazırlanıyor.

Hayal kırıklığına uğramayın

Bir hatırlatma yapmakta fayda var: 2017’de yayınlanmaya başlayacak uyarlamanın orijinal filmle ve filmdeki karakterlerle ilgisi bulunmuyor. Konu benzese de Türk (Jason Statham), Çingene Mickey (Brad Pitt), Bıçak Boris (Rade Serbedzija) veya Tuğla Kafa’yı (Alan Ford) görmek isteyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Ben Affleck de "Agatha" dedi

Sonraki Hikaye

Paloma Yayınevi'nden Gerçek Suç Hikayeleri

En Son Yazılar