Paloma Yayınevi’nden Gerçek Suç Hikayeleri

/
1 dakikalık okuma

Polisiye kitaplar dünyasına gerçek hayattan ilham alarak yazılmış hikayeleri kazandıran Paloma Yayınevi, Gerçek Suç Hikayeleri serisiyle karşınızda.

221b

Polisiye edebiyat içerisinde yer alan alt türler içerisinde en çok sevilen alanlardan birisi de gerçek hayatta yaşanmış suç, cinayet ve polisiye vakalardır kuşkusuz. İşte bu tür hikayeleri sevenler için Paloma Yayınevi, bir süre önce bir seri yayımlamaya başladı.

Gerçek Suç Hikayeleri adı verilen bu seri kapsamında yayımlanan kitapların tümü, adının da işaret ettiği üzere gerçek hayatta yaşanmış suç hikayelerini anlatıyor. Yayınevi, bu seri içerisinde yayımlanacak olan kitapları seçerken, somut delillere dayanıyor olması, Türk okururnun aşina olduğu konu, olay, karakterler hakkında olması ve akıcı bir anlatım gibi kriterlere önem verdiğini söylüyor.

Seri kapsamında şu ana dek 4 kitap yayımlandı, beşincisi de Eylül’de raflarda yer alacak. Aşağıda kapak görsellerine tıklayarak detaylarına gidebileceğiniz bu beş kitabın yanı sıra Kasım ayında Katil Babalar adlı bir kitabın daha seriye dahil olacağının haberini verelim.

[btnsx id=”939″]

cozulememissuclar2

 

bayheinekengectikurtuldunuz2

katildoktorlar2

birserikatilinizinisurmek

[btnsx id=”945″]

0000000709073-1

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Snatch Uyarlamasında Çekim Zamanı

Sonraki Hikaye

Bronson'dan Willis'e: Death Wish Yeniden Çevriliyor

En Son Yazılar