Emilia Fox’un başrolünde oynadığı Signora Volpe’den ilk fragman yayınlandı

2 dakikalık okuma

Silent Witness’ın yıldızı Emilia Fox, yaklaşmakta olan başka bir polisiye dizide rol alacak. Yeni dizi Signora Volpe önümüzdeki ay Acorn TV’de yayınlanacak.

Sıradan bir gözlemci için, 40’lı yaşlarında zeki, kendine güvenen bir kadın olan Sylvia Fox (Emilia Fox) hakkında kayda değer bir şey yoktur, müthiş dil yetenekleri, etkileyici silah bilgisi ve nişancı olarak becerileri hakkında sessiz kalma eğilimindedir. Mesleki hayatıyla ilgili sorular, kamu hizmetinde olağanüstü bir kariyer hakkında yumuşak yanıtlarla karşılanıyor fakat yakın zamana kadar Sylvia yüksek rütbeli bir İngiliz casusuydu. Sylvia, yeğeni Alice’in düğünü için İtalya’ya geldiğinde, Londra’daki MI6 merkezindeki işinden dolayı hayal kırıklığına uğrar ve bir molaya ihtiyacı vardır. Ancak düğünde damat, bahçelerinin dibindeki gölde bir ceset bırakarak ortadan kaybolur ve Sylvia, gizemi çözmeyi ve Alice’i felaketten kurtarmayı kendine görev edinir.

Tatiline ümitsiz başlamasına rağmen, Sylvia, İtalya’nın yeşil kalbi Umbria tarafından büyülenir ve güzel bir yamaç kasabası olan Panicale’de yaşayan, ayrı yaşadığı kız kardeşi Isabel Vitale (Tara Fitzgerald) ile yeniden bağlantı kurmasına şaşırır ve mutlu olur. Güzel, terk edilmiş eski bir eve rastladığında, Sylvia onu satın almaya, işini bırakmaya ve yeniden başlamaya karar verir.

Signora Volpe, Birleşik Krallık’ta Acorn TV’de ve ABD dahil dünyanın başka yerlerinde AMC ağlarında 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü üç bölümüyle yayınlanacak. Bölümler 16 Mayıs’a kadar her Pazartesi yayında olacak.

Fragman:

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Almanlar Ne Zaman Kötü Oldu?

Sonraki Hikaye

BBC, 'Tokyo Vice'ın yayın haklarını satın aldı

En Son Yazılar