BBC, ‘Tokyo Vice’ın yayın haklarını satın aldı

1 dakikalık okuma

BBC, Michael Mann tarafından yönetilen bir pilot bölümü olan yüksek profilli suç draması “Tokyo Vice”ın Birleşik Krallık’taki ücretsiz yayın haklarını satın aldı. BBC diziyi bu yıl yayınlaması planlanıyor. Dizi, İngiltere’de 15 Mayıs’tan itibaren Starzplay’de yayınlanacak. Endeavour, şu anda ABD’de HBO Max’te yayınlanan diziyi geniş çapta sattı.

HBO Max, Endeavor ve Japon yayıncı Wowow tarafından ortaklaşa hazırlanan dizi, Amerikalı gazeteci Jake Adelstein’ın Tokyo Metropolitan Police tarafından dövülmesiyle ilgili kurgusal olmayan ilk elden anlatımına dayanıyor. Tokyo’da çekilen dizi, Adelstein’ın (Ansel Elgort) hiçbir şeyin ve hiç kimsenin göründüğü gibi olmadığı Tokyo’nun neonlarla ıslanmış göbeğine inişini yakalıyor.

“Tokyo Vice” Tony ödüllü oyun yazarı J.T. Rogers tarafından yaratıldı ve yazıldı. Rogers, aynı zamanda showrunner ve yürütücü yapımcı olarak da görev yapıyor. Mann aynı zamanda yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. Dizide ayrıca Ken Watanabe, Rinko Kikuchi, Rachel Keller, Ella Rumpf, Hideaki Ito, Show Kasamatsu ve Tomohisa Yamashita yer alıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Emilia Fox'un başrolünde oynadığı Signora Volpe'den ilk fragman yayınlandı

Sonraki Hikaye

Jessica Biel, Hulu mini dizisi 'Candy' için Teksas katili Candy Montgomery’ye dönüşüyor

En Son Yazılar