Sherlock’un 4.Sezonunda Sürpriz İsim

/
1 dakikalık okuma

BBC’nin dünya çapında izlenen Sherlock uyarlamasının uzun zamandır beklenen 4.sezon çekimlerinin başladığını geçtiğimiz haftalarda duyurmuştuk. Geleneği bozmayarak 2017 yılbaşında başlayacak olan yeni sezonla ilgili yeni gelişmeler de gelmeye devam ediyor.

d30768b593629d55-600x400

Bugün açıklanan son haber ise dizinin yeni sezonunda sürpriz bir isim olarak izleyici karşısına çıkacak olan Toby Jones ile ilgili oldu. Toby Jones, son yılların popüler yapımlarından “Açlık Oyunları, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika, Kaptan Amerika: Kış Askeri, Harry Potter” gibi filmlerde boy göstermişti. En son Wayward Pines’ın “kötü iyi adamı” olarak izlediğimiz Toby Jones, 4.sezonda Cumberbatch ve Freeman’a eşlik edecek.

Oynayacağı karakterle ilgili oldukça heyecanlı ve sevinçli olduğunu ifade eden Toby Jones’un hangi karakteri oynayacağı henüz açıklanmadı. Dizinin yapımcısı Steven Moffat, Jones’un rolü için “Conan Doyle’un en sağlam “kötü adam”larından birini oynayacağını belirtirken Mark Gatiss şu açıklamayı yaptı:

“Sherlock ailesindeki en iyi oyuncularımızdan birine hoşgeldin demenin heyecanını yaşıyoruz. İnanıyorum ki Toby, rolünü gerçek bir zevkle kucaklayacak.”

Toby Jones’u yeni sezonun Nick Hurran tarafından yönetilen ikinci bölümünde izleyeceğiz.

Sherlock 4.Sezondan Fotoğraflar

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Bourne 5, Temmuz Sonunda Sinemalarda

Sonraki Hikaye

Agatha Christie'yi Anlatan İki Ayrı Film Geliyor

En Son Yazılar