Şahsiyet dizisinin Meksika Uyarlaması Asesino del Olvido HBO Max’te

/
2 dakikalık okuma

Ay Yapım’ın fenomen dizisi Şahsiyet’in Meksika uyarlamasının tanıtımı yayınlandı.

Viacom International Studios ve Ay Yapım ortak yapımcılığında çekilen Asesino del Olvido Ekim’de HBO Max’te izleyicilerle buluşacak.

Meksika yapımı ve ünlü aktör Damián Alcázar ile genç aktris Paulina Gaitán‘ın başrolde olduğu yeni Max Original dizisi Asesino del Olvido, önümüzdeki Ekim ayında HBO Max’te yayınlanacak.

Şahsiyet’in senaryo yazarı Hakan Günday ve yönetmeni Onur Saylak’ın da uyarlamasına katkıda bulunduğu 10 Bölümlük dizinin tüm Amerika ve İspanya dışındaki ülkeler için distribütörlüğünü ise Madd Entertainment üstlenecek.

Uluslararası Emmy ödülü sahibi, ülkemizde de El Chapo dizisiyle bilinen Meksikalı yönetmen Ernesto Contreras ve Jorge Michel Grau tarafından çekilen dizi Alzheimer teşhisi konan Pascual León’un (Alcázar) geçmişte yaşanan bir suçun peşine düşmesi ve bu esnada gizemli ölümlerin faillerini araştıran Jimena (Gaitan) ile yollarının kesişmesini anlatacak.

Meksika’nın dünya televizyonlarında başarılı yapımlarda yer almış çok sevilen ödüllü oyuncusu Damián Alcázar, Türkiye’de  A Wonderful World, The Perfect Dictatorship, The Chronicles of Narnia: Prince Caspian, The Dandy, ve Narcos gibi çok sevilen projelerdeki başarılı oyunculuğuyla tanınıyor. Kariyerine 12 yaşındayken başlayan ve Cappadocia, The Good Girls gibi pek çok uluslararası yapımda rol alan genç ve başarılı oyuncu Paulina Gaitán ise ülkemizde en çok Narcos dizisinde canlandırdığı Tata Escobar karakteriyle hafızalarda yer etmiş bir isim. 

Asesino del Olvido’da Alcázar ve Gaitán’ın yanı sıra Ari Brickman, Erik Hayser, Dolores Heredia, Giovanna Zacarías, Luis Alberti, José Antonio Toledano, Mauricio García Lozano, Armando Hernández, Juan Carlos Colombo ve Ofelia Medina gibi isimler yer alıyor.

Dizinin Fragmanı

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Mehmet Eroğlu Uyarlamasında Nejat İşler Başrolde

Sonraki Hikaye

Idris Elba Luther filmiyle geri dönüyor

En Son Yazılar