Only Murders in the Building 4. Sezon Kadrosuna Yeni İsimler Eklendi

/
2 dakikalık okuma

Steve Martin ve John Hoffman tarafından yaratılan Hulu Orijinal dizisi Only Murders in the Building 4. sezon oyuncu kadrosuna Desperate Housewives’tan Eva Longoria, Molly Shannon ve komedyen Eugene Levy dahil olurken, Meryl Streep de 3. sezondaki rolünü devam ettirecek.

Meryl Streep, başrollerini Steve Martin, Martin Short ve Selena Gomez’in paylaştığı diziye üçüncü sezonda dahil olmuş ve Loretta Durkin karakterine hayat vermişti. Üçüncü sezonun sonuna doğru Martin Short’un canlandırdığı Oliver karakteri ile Loretta arasında romantik bir ilişki başlamıştı. Diziye dördüncü sezonda dahil olan diğer oyuncuların rollerine ilişkin ayrıntılar gizli tutuluyor.

meryl streep only murders in the building 4. sezon

Only Murders in the Building 4. Sezon Oyuncuları

Only Murders in the Building 4. Sezon için henüz resmi bir özet yayınlanmadı ancak üç başrolün New York’a dönmeden önce Los Angeles’ı ziyaret edecekleri biliniyor. Molly Shannon’un Los Angeles’ta yaşayan güçlü bir iş kadınını canlandıracağı söylenirken, Eva Longoria ve dört Emmy ödüllü oyuncu Eugene Levy’nin rollerine dair bir açıklama yapılmadı.

Eugene Levy
Eva Longoria

Son yılların en popüler polisiye-komedi dizilerinden Only Murders in the Building, 29 adaylıktan 4 Emmy ödülünün sahibi oldu. ABC, Ocak ayında üçüncü sezonunun tüm bölümlerini televizyonda yayınladı ve 11 milyon izleyiciye ulaştı.

Dizinin üç başrol oyuncusu Steve Martin, Martin Short ve Selena Gomez; John Hoffman, Dan Fogelman ve Jess Rosenthal ile birlikte dizinin yürütücü yapımcıları arasında yer alıyor. Only Murders in the Building, ülkemizde Disney+’ta yayınlanıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

Sonraki Hikaye

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

En Son Yazılar