Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

/
1 dakikalık okuma

221B editörleri, bu haftanın seyir rehberinde, farklı dijital platformlara yeni eklenen gerçek suç belgesellerini derlerdi.

Gerçek Suç Belgeselleri

Sana Bir Sır Vereyim mi?  

Netflix’e yeni eklenen gerçek suç belgesel dizisi Sana Bir Sır Vereyim mi, İngiltere’de yaşayan üç kadını sosyal medya hesaplarından ısrarlı takip ve taciz etmeye başlayan bir ‘stalker’ı konu ediyor. Günümüzde siber tacizin ne kadar yaygın olduğunu gözler önüne seren bu iki bölümlük belgesel dizisi, şimdi Netflix’te gösterimde.

sana bir sır vereyim mi

Evil Lives Here: Shadows of Death

Discovery+’ta yayınlanan Evil Lives Here belgeselinin yeni sezonu Shadows of Death, geçtiğimiz hafta BluTV’nin Discovery+ kataloğuna eklendi. Gerçek suç belgeselinin bu sezonunda, cinayetten etkilenen masum insanlar kendi hikâyelerini anlatıyor.

evil lives here

O.J & Nicole: An American Tragedy

Amerikan futbolcusu ve televizyon figürü O.J Simpson’un eşi Nicole’un cinayetiyle suçlandığı dava, günümüzde hâlâ Amerika’nın en medyatik davası olarak biliniyor. GAİN’in Discovery+ seçkisinde yer alan bu belgesel, davaya yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Maktul Nicole Brown Simpson’un kız kardeşi Tanya Brown, ‘yüzyılın davasını’ kardeşi ve O.J’in ilişkisi üzerinden irdeliyor. O.J & Nicole: An American Tragedy, GAİN’de gösterimde.

oj nicole gerçek suç

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

'Amerikan Dedektif' Yeni Bölümüyle TLC'de

Sonraki Hikaye

Only Murders in the Building 4. Sezon Kadrosuna Yeni İsimler Eklendi

En Son Yazılar