Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

2 dakikalık okuma

221B editörleri bu haftanın seyir rehberinde, dijital platformlara yeni eklenen gerçek suç belgeselleri, polisiye dizi ve filmleri derledi.

(K)urnaz Nicolás’ın Hikâyesi

Netflix’e bu hafta eklenen gerçek suç belgeseli (K)urnaz Nicolás’ın Hikâyesi, genç yaşında politikacıların, önemli iş insanlarının ve kraliyet ailesinin arasına sızmayı başaran Nicolás’ın vakasını anlatıyor. Gerçek görüntüler ve tanıklarla röportajların yer aldığı İspanya yapımı üç bölümlük belgesel dizisi, şimdi Netflix’te gösterimde.

(K)urnaz Nicolás’ın Hikâyesi polisiye

Polisiye Diziler

Good Morning, Verônica

Başrollerini Tainá Müller, Eduardo Moscovis ve Camila Morgado’nun paylaştığı suç draması Good Morning, Verônica’nın üçüncü ve son sezonu Netflix’e eklendi. Raphael Montes’in aynı adlı romanından uyarlanan dizi, polis memuru Verônica’nın gizemli bir intiharın arkasındaki sır perdesini çözmesini takip ediyor.

Good Morning, Verônica

Censor

Enid Banies, 1980’in ünlü Slasher video filmlerini editleyen bir kurgucudur. Bir gün arşivindeki bir filmin, kız kardeşinin kaybolmasıyla oldukça benzer unsurlar taşıdığını farkeder. Prano Bailey Bond’un yönetmen koltuğunda oturduğu Censor, başrolüne Niamh Algar’ı taşıyor. Film, BluTV’de yayında.

censor

What Happened at Fells Acres?

BluTV’nin Discovery+ seçkisine yeni eklenen gerçek suç belgeseli What Happened at Fells Acres? kreşe giden bir çocuğun ailesine cinsel istismara uğradığını söylemesini konu ediyor. Başka çocukların da aynı iddiayı dile getirmesinin ardından yaşanan soruşturma sürecini kapsayan belgesel, BluTV’de gösterimde.

what happened at fells acres

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

'Fight Night: The Million Dollar Heist' Dizisinin Oyuncu Kadrosu Açıklandı

Sonraki Hikaye

Seri Katil John Wayne Gacy Hakkında Yeni Bir Gerçek Suç Dizisi Geliyor

En Son Yazılar