‘Fight Night: The Million Dollar Heist’ Dizisinin Oyuncu Kadrosu Açıklandı

/
1 dakikalık okuma

Dexter Darden, Peacock’un Fight Night: The Million Dollar Heist dizisinin kadrosuna dahil oldu. Oyuncu, ünlü boksör Muhammed Ali’yi canlandıracak.

dexter darden Fight Night: The Million Dollar Heist

Variety’nin özel haberine göre, Will Packer, Doghouse Pictures, LLC ve iHeartMedia+ Entertainment’ın Fight Night adlı podcastinden ekrana uyarlanan bu gerçek suç dizisi, Muhammed Ali’nin 1970’deki tarihe geçen boks maçının gecesini anlatacak. O gece gerçekleşen bir silahlı soygunun sadece bir adamın hayatını değil, tüm bir şehri nasıl değiştirdiğini konu eden dizinin yayın tarihi henüz duyurulmadı.

muhammed ali

Fight Night: The Million Dollar Heist‘in Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda Darden’ın yanı sıra Kevin Hart, Samuel L. Jackson, Terrence Howard ve Taraji P. Henson gibi başarılı isimler yer alıyor.

Fight Night: The Million Dollar Heist, The Chi ve God’s Country’nin senaristi Shaye Ogbonna tarafından yaratıldı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hustle & Flow’un yönetmeni Craig Brewer oturuyor. Ogbonna ve Jason Horwtich dizinin showrunner’ları olarak görev alırken, Will Packer Media’yı temsilen Sabrina Wind; Hartbeat’ten Bryan Smiley ve Mike Stein, iHeartPodcasts’ten Conal Byrne ve Carrie Lieberman; Doghouse Pictures ve LLC’den Jeff Keating ve Lars Jacobson yürütücü yapımcılar arasında yer alıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

Sonraki Hikaye

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

En Son Yazılar