‘Only Murders in the Building’in ikinci sezon fragmanı yayınlandı

1 dakikalık okuma

Selena Gomez, Steve Martin ve Martin Short, 28 Haziran’da geri dönen Hulu’nun eleştirmenlerce beğenilen hit dizisi “Only Murders in the Building”in başına geçmek üzere geri döndüler.

2. sezon, Arconia Yönetim Kurulu Başkanı Bunny Folger’ın (Jayne Houdyshell), Oliver (Short), Charles (Martin) ve Mabel’ın (Gomez) cinayete alenen bulaşmasına yol açan şok edici ölümü üzerine odaklanıyor. Üçlü, davayla ilgilenen kişilerdir ve bir medya patronu (Tina Fey) tarafından yönetilen rakip bir podcast onları ifşa ederken bu sorunu çözmek için zamana karşı yarışmalılardır.

Fragman sırasında bir hapishane hücresinde görüldüğü gibi Amy Ryan da 2. sezon için geri dönüyor. Ayrıca dizinin yeni oyuncuları Amy Schumer ve Cara Delevingne de kadroya katılıyor. Delevingne, aynı zamanda Mabel’in sevgilisi olan bir galeri sahibini canlandırmaya hazırlanırken, Schumer gösteride kendisinin kurgusal bir versiyonunu oynuyor.

Short, Gomez ve Steve Martin, “This Is Us” yaratıcısı Dan Fogelman ve Jess Rosenthal ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

“Only Murders in the Building”in 2. sezonu 28 Haziran’da Hulu’da başlıyor.

Fragman:

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Gerilim filmleri ve polisiyeler Haziran'da Filmbox Extra ekranlarında

Sonraki Hikaye

Polenlerden Matamata Kaplumbağalarına: Başka bir adli ekoloji mümkün mü?

En Son Yazılar