Martin Compston, ITV’nin Yeni Our House Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu

/
2 dakikalık okuma

Line of Duty dizisiyle tanıdığımız Martin Compston, ITV’nin yeni dizisi Our House’un kadrosuna dahil oldu. Başarılı İskoç oyuncu, dizinin başrollerinden biri olarak izleyicilerle buluşacak.

Dört bölümlük bir mini seri olarak ekranlara gelecek olan dizi, Lousie Candlish’in aynı isimli romanından uyarlama.

Compston’a dizide Tuppence MiddletonRupert Penry-Jones ve Weruche Opia gibi oyuncular eşlik edecek.

Dizinin konusu ise şöyle: Fiona Lawson (Middleton) bir gün eve geldiğinde yabancıların evine taşındığını görür. Ailesine ait hiçbir eşyayı ya da mobilyayı göremeyen Fi, ortada büyük bir hata olduğuna inanır ve evinin satılık olmadığı konusunda ısrar eder. Olaylar kontrolünün dışında gelişirken, ayrı yaşadığı kocası Bram’a (Compston) ulaşamadığı için paniklemeye başlar.

Fi, ailesiyle birlikte kurdukları güvenli alanı düşünürken, ilişkisinin katmanlarını soymaya başlar ve kocasının ortadan kaybolduğunu keşfeder. Hayatı paramparça olurken, sırların ve yalanların daha yeni yeni ortaya çıkmaya başladığını fark eder. Günümüzde meydana gelen olayları, Fiona ve Bram’in hayatlarının flashback sahneleri, ayrılıkları ve Toby ve Wendy ile yeni ilişkileri ile iç içe geçiren Our House, yavaş yavaş beklenmedik sırları ve şok edici ifşaları çözüyor ve şaşırtıcı bir finalle son buluyor.

Compston diziyle ilgili şunları söylüyor: “ITV’nin Our House dizisine Bram rolüyle katılmaktan kesinlikle çok mutluyum. Senaryolar gerçekten heyecan verici, sonuna kadar acaba ne olacak dedirten ters köşelerle dolu. Bunların hepsini ekrana getirmek için sabırsızlanıyorum.”

Dizinin çekimlerine güney Londra’da başlandığı duyuruldu. Bridgerton ve Sex/Life dizilerinden tanıdığımız Sheree Folkson’ın baş yönetmen olarak kadroya dahil olduğu açıklandı. Senaryosu, EastEnders dizisinin de senaristlerinden Simon Ashdown tarafından kaleme alınan dizide Tom Mullens yapımcı olarak yer alıyor.

Dizinin yayın tarihine dair henüz bir bilgi yok. Takipte kalın!

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Mezun Cinayetleri: Bir Başkomiser Perihan Uygur Polisiyesi

Sonraki Hikaye

Only Murders in the Building Dizisinden Fragman

En Son Yazılar