Only Murders in the Building Dizisinden Fragman

/
1 dakikalık okuma

Hulu’nun merakla beklenen polisiye/komedi dizisi Only Murders in the Building ‘den ilk uzun fragman yayınlandı.

Selena Gomez’in başrolü usta aktörler Steve Martin ve Martin Short ile paylaştığı dizide bu üç farklı insanın bir cinayeti aydınlatmaya çalıştığını izleyeceğiz.

Manhattan’daki bir apartmanda yaşayan üç yabancı, Mabel (Gomez), Charles (Martin) ve Oliver (Short), binalarında bir cinayet meydana gelince bir araya gelirler. Gerçek suç podcastlerinin tutkunu olan bu üç farklı kişi, gizem çözme tutkuları üzerinden birbirleriyle bağlantı kurarlar ve bu sırada da gerçekten cinayeti aydınlatmaya çalışırlar.

Dan Fogelman (This Is Us) ve John Hoffman (Grace & Frankie) tarafından yaratılan 10 bölümlük dizide Amy Ryan (The Office), Jane Lynch (Glee), Nathan Lane (Penny Dreadful: City of Angels) ve Aaron Dominguez (Two Sides) gibi oyuncular da karşımıza çıkacak.

Yukarı Batı Yakası’ndaki seçkin apartmanlarında korkunç bir ölüm meydana geldiğinde, birbirinden oldukça farklı üç kişi bunun bir cinayet olduğundan şüphelenir ve gerçeği ortaya çıkarabilmek için gerçek suç hakkındaki keskin bilgilerini kullanır. Davayı belgelemek adına podcast kaydeden üçlü, binanın yıllar öncesine uzanan karmaşık sırlarını da ortaya çıkarır.

Only Murders in the Building ilk bölümüyle 31 Ağustos’ta izleyicilerle buluşacak.

Dizinin Fragmanı

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Martin Compston, ITV'nin Yeni Our House Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu

Sonraki Hikaye

Fransız yazar Michel Bussi’nin çok beğenilen romanı Korsika Uçurumu Türkçede!

En Son Yazılar