25.Bond Filminde Sherlock Holmes Yönetmeni Dedikodusu

/
1 dakikalık okuma

Her geçen gün daha da yılan hikâyesine dönen 25’inci James Bond filminin önce oyuncusu tartışma konusuydu; şimdi de yönetmen konusunda dedikodular ortaya çıkmaya başladı.

james bond yeni film

Yeni dedikodulara göre 007 kodlu ajan James Bond’un yeni filmini Paul McGuigan yönetebilir. Peki Paul ve McGuigan tam olarak kim?

Sherlock ve Lucky Number Slevin’dan Tanıdık

Paul McGuigan’ın yönetmenlik dedikodusu, yapımcılar Barbara Broccoli ve Michael G.Wilson’ın IndieWire’a verdikleri röportajda McGugian’ın yoldaki filmi “Film Stars Don’t Die in Liverpool”u çok beğendikleri ve kendisinin Bond serisiyle ilgilenmesinden mutlu olacaklarını ifade etmeleriyle başladı.

İskoç asıllı Paul McGuigan, geçmişte Lucky Number Slevin ile birlikte BBC’nin Sherlock uyarlamasının da 4 bölümünün yönetmen koltuğunda oturmuş, Wicker Park, Victor Frankenstein, Luke Cage ve Designated Survivor gibi yapımlarda da imzası bulunmuştu.

Konuyla ilgili resmi bir açıklama olmasa da James Bond liginin ve yönetmenliğinin daha üst düzey bir yönetmenlik gerektirdiği düşüncesinden hareketle yabancı kaynaklardaki eleştiriler bu dedikodudan pek memnun olmuş gibi değiller.

[su_button background=”#2da2d2″ color=”#ffffff” size=”7″ center=”yes”]Paul McGuigan’ın James Bond yönetmeni olma ihtimali hoşunuza gitti mi? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.[/su_button]

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

The Crow Filmi Yeniden Çekilecek mi?

Sonraki Hikaye

Devleri Buluşturan The Dark Tower'dan İlk Tanıtım

En Son Yazılar