The Crow Filmi Yeniden Çekilecek mi?

/
2 dakikalık okuma

Beyazperdede başarıya ulaşamayan bir dizi yorumu olsa da özellikle serinin 1994 yapımı Brandon Lee’nin yer aldığı ilk filmiyle sinemanın kültleri arasında yer alan The Crow filminin tekrar çekileceği geçtiğimiz süreçte gündeme gelmişti.

Söz konusu haberler önce Luke Evans’ın öncülük edeceğini söylemiş, daha sonra Jack Huston’un karşımıza çıkacağını söylemiş, bunlar askıda kalmıştı. 2014’ten bu yana Corin Hardy adı anılmaya başlamış, fakat geçtiğimiz yıl gözler bir anda Jason Momoa’ya çekilmişti ve böylelikle olaylar tam bir kafa karışıklığına dönmüştü.

Ta ki Rings yönetmeni ve The Crow’un yeni uyarlamasının yapımcısı olacak F.Javier Guttierez yeni bir röportajda bazı açıklamalar yapana dek. Guttierez, yönetmen veya oyuncu konularını pek aydınlatmadı ama en azından kötü bir haber de vermedi. Yapımcının Forbes’e verdiği röportajdaki ilgili ifadeler şöyle:

“The Crow ile ilgili bir süredir oyuncu veya yönetmenlerle konuşmuş değilim, fakat R-Rated bir film yapacağız. Eğer bir film R-Rated olacaksa, o da The Crow’dur. Crow’un yaratıcısı James O’Barr da bu yolda gitmeyi planladığım için projeye dahil oldu. O da proje dahilinde.”

Yabancı kaynaklarda, bu açıklamaların biraz kararsız ve tereddütte olduğu söylense de en azından projenin tamamen rafa kalkmadığını olduğunu öğrenmiş olduk şimdilik.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

House of Cards 5.Sezonundan Fragman Geldi

Sonraki Hikaye

25.Bond Filminde Sherlock Holmes Yönetmeni Dedikodusu

En Son Yazılar