House of Cards 5.Sezonundan Fragman Geldi

/
1 dakikalık okuma

Politika, entrika, ihtiras, şiddet, cinayet, şehvet… Bir diziden beklenebilecek tüm içeriğin en nitelikli karakterler, senaryo ve kurguyla birleştirilmiş örneklerinden birisi de House of Cards dizisidir kuşkusuz. Dizi, ilk 4 sezonuyla çoktan tarihin en iyileri arasında yer almakla kalmadı, başta Kevin Spacey’nin canlandırdığı Frank Underwood ve Claire Underwood olmak üzere karakterleri de birer ikon haline geldi. Şimdi de kendimizi House of Cards’ın 5.sezonuna hazırlama vakti.

“Amerika halkı kendileri için en iyisinin ne olduğunu bilmez…” 5.sezondan gelen ilk fragmanda böyle diyor Başkan Underwood ve ekliyor: “Ben bilirim…”

House Of Cards 5.Sezon Fragmanı

30 Mayıs’ta Amerika yayınının ardından 31 Mayıs’ta Digiturk beIN Series Drama’da izleyebileceğimiz, Patricia Clarkson ve Campbell Scott gibi isimleri içepisoded_221b 5.sezonun ilk fragmanı şöyle:

Episode Dergi’de House of Cards Dosyası

Episode Dergi, House of Cards’ın dönüşüne özel olarak 3.sayısında bir House of Cards dosyası hazırlamayı da ihmal etmedi. Dosyanın detaylarını aşağıdaki görselde bulabilir, derginin 3.sayısını dergi satan gazete bayilerinden, süpermarketlerden, kitap mağazalarından veya online siparişle BURADAN alabilirsiniz.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

James Patterson Hücresinde Ölü Bulunan Aaron Hernandez'i Yazacak

Sonraki Hikaye

The Crow Filmi Yeniden Çekilecek mi?

En Son Yazılar