Devleri Buluşturan The Dark Tower’dan İlk Tanıtım

/
1 dakikalık okuma

Stephen King’in aynı adlı eserinden uyarlanan The Dark Tower, 2017’nin en çok beklenen filmlerinden biri ve umarız en beğenilen filmlerinden biri de olur.

Dört gözle beklediğimiz The Dark Tower’da başrolleri Matthew McConaughey, Idris Elba ve Katheryn Winnick paylaşıyor. Gösterim tarihi daha önce ertelenen film, son tahlilde 4 Ağustos 2017 günü Türkiye’de gösterime girecek.

Kitaptaki Silahşor Roland Deschain rolünü Idris Elba alırken, Matthew McConaughey de Siyahlı Adam‘ı (Randal Flagg) oynayacak.

Nikolaj Arcel de filmin yönetmenliğini üstlendi. Entertainment Weekly’e yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Mad Max: Fury Road’ın başarısı bir yana, Kara Kule sadece çölde geçen gizemli bir kedi- fare kovalamacası olmayacak. Bu, yaklaşık 4 bin 250 sayfalık bir kitap serisi ve bilimkurgu, fantastik, korku türlerini de içinde barındıracak.”

İlk kez 1982 yılında yayımlanmaya başlanan sekiz kitaplık Kara Kule serisi, Türkçede Altın Kitaplar tarafından yayımlanmıştı.

Filmden uzun zamandır beklenen fragmanlar ise dün gece itibariyle yayınlandı. Heyecan zaten yüksekti, bu fragmanla şimdi zirveye ulaşmış oldu.

 

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

25.Bond Filminde Sherlock Holmes Yönetmeni Dedikodusu

Sonraki Hikaye

Öykü: Göl Sakinleri

En Son Yazılar