Zach Galifianakis ‘Only Murders in the Building’ Kadrosuna Dahil Oldu

/
1 dakikalık okuma

Sevilen suç komedisi Only Murders in the Building‘in 4. sezonuna bir başka yıldız isim daha eklendi. Molly Shannon, Eva Longoria ve Eugene Levy’den sonra Zach Galifianakis de serinin yeni sezonunda rol alacak. 

Zach Galifianakis‘in Rolüne Dair Ayrıntılar Gizli Tutuluyor

54 yaşındaki ünlü oyuncunun rolünün ayrıntıları ise şimdilik gizli tutuluyor. Ancak canlandıracağı karakterin dizinin son sezonunda yer alan cinayetin soruşturmasında önemli bir rol oynayacağı düşünülüyor. 

Only Murders in the Building‘in 3. sezonu, Charles Haden-Savage’ın arkadaşı ve dublörü olan Sazz Pataki’nin cinayeti ile sona ermişti. Yeni sezonda bu cinayeti ve ardındaki isimleri çözmeye çalışacak ekip, dizinin kalbindeki Arconia apartmanından ayrılıp Hollywood’a kadar uzanacak. 

Dolayısıyla yeni sezondaki yıldız sayısı da bir hayli fazla. The Hangover ve Due Date gibi yapımlarla tanınan Galifianakis de Steve Martin, Martin Short, Selena Gomez’li kadroya eklenecek. Ayrıca dizinin 3. sezonunda kadroya eklenen ve Loretta Durkin karakterini canlandıran efsane oyuncu Meryl Streep de yeni sezon kadrosunda bulunuyor. Streep, Loretta Durkin’i yeni sezonda canlandırmaya devam edecek.  

Zach Galifianakis only murders in the building

Ancak Only Murders in the Building‘in 4. sezonuna dair kesinleşmiş bir yayın tarihi bulunmuyor.

Kaynak: Episode Dergi

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Popüler Suç Draması 'Peder Brown' 11. Sezonuyla Ekranlara Dönüyor

Sonraki Hikaye

Erik Axl Sund'ın 'The Crow Girl' Romanı Dizi Oluyor

En Son Yazılar