Young Wallander İkinci Sezon Onayını Aldı

/
2 dakikalık okuma

İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan İsveç polisiyesi Young Wallander için Netflix‘ten ikinci sezon onayı çıktı.

İsveçli polisiye yazarı Hennig Mankell‘in kurgusal dedektifi Kurt Wallander‘ın çaylaklık dönemine odaklanan dizinin ilk sezonu 3 Eylül’de yayınlanmıştı. Dizi, altı bölümlük bu ilk sezonuyla büyük beğeni toplarken ikinci sezon onayının verilip verilmeyeceği merak konusuydu. Bu merakı, dizide Kurt Wallander karakterini canlandıran Adam Pålsson giderdi.

32 yaşındaki İsveçli oyuncu, Instagram üzerinden yaptığı açıklamada Young Wallander‘ın ikinci sezon onayını aldığını duyurdu. Makyajlı bir fotoğrafını paylaşan Pålsson, şöyle yazdı: “Duyurma zamanı… Young Wallander S2 yolda!”

Young Wallander‘ın oyuncu kadrosunda Adam Pålsson’un yanı sıra Richard DillaneLeanne BestEllise ChappellCharles MneneJacob Collins-Levy gibi isimler bulunuyor. Dizinin yapımcılığını Berna Levin; yönetmenliğini ise Ole Endresen ve Jens Jonsson ikilisi üstleniyor. Dizinin yazarları ise Ben HarrisJessica RustonAnoo Baghavan ve Ben Schiffer.

Young Wallander‘ın ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair bir açıklama henüz yapılmadı. Ancak görünen o ki çok beklememiz gerekmeyecek!

Bu arada, Young Wallander, dergimiz Episode’un da 22. sayı kapağıydı. Episode Dergi’yi satın almak ve dizi ekibiyle özel röportajların da yer aldığı dosyayı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

James Bulger'in Ölümü Raflarda Yerini Aldı

Sonraki Hikaye

Deutschland 83 Dizisinin Üçüncü Sezonu Deutschland 89 BluTV'de

En Son Yazılar