Deutschland 83 Dizisinin Üçüncü Sezonu Deutschland 89 BluTV’de

/
2 dakikalık okuma

1980’ler Batı Almanyası’nda yaşayan iki ajanı mercek altına alan ve tüm dünyada hikayesiyle büyük beğeni toplayan nostaljik aksiyon dizisi “Deutschland 83“ün üçüncü sezonu “Deutschland 89” BluTV’de yayında.

Berlin Duvarı’nın yıkılmasının ardından ajan Martin Rauch (Jonas Nay) ve arkadaşlarının Almanya’ya hakim olan yeni düzenin ve barışçıl devrimin sonuçlarıyla karşı karşıya kalmalarını gözler önüne seren dizi, izleyenleri 1989 yılına götürecek.

Başrollerinde Jonas NayMaria Schrader ve Sylvester Groth’un yer aldığı, yapımcılığını Anna Winger ve Jörg Winger’in üstlendiği ‘Deutschland 89’ Berlin Duvarı’nın yıkıldığı 1989 yılında geçiyor. Duvarın yıkılmasının ajan Martin Rauch üzerindeki etkisini konu alan dizide, değişen dünya düzenine karşı Rauch ve ajan arkadaşlarının hayatlarının tepetaklak oluşuna tanık olacağız.

Üçüncü sezonda kendilerini büyük bir belirsizlik içinde ve zorlu kararlar eşiğinde bulan Rauch ve ajan arkadaşları yeni dünya düzenine uyum sağlamak için kendilerine yeni bir yol çizmeye çalışacaklar.

İlk sezonu ‘Deutschland 83’ ile 2016 yılında Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Drama Ödülü’ne layık görülen dizinin 8 bölümlük 3. sezonu ‘Deutschland 89’ izleyicileri heyecan dolu bir serüvene dahil ettiği hikayesiyle BluTV’de izleyicilerle buluşuyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Young Wallander İkinci Sezon Onayını Aldı

Sonraki Hikaye

Mark Williams: Peder Brown Duygularla İlgili, Kalbin Sesiyle İlgili

En Son Yazılar