Yerli Polisiye Serisi “Çember” Başlıyor

/
2 dakikalık okuma

Ünlü yönetmen Abdullah Oğuz‘un yönettiği, önce polisiye film projesi olarak başlayan fakat dizi formatında yayınlanmasına karar verilen “Çember” başlıyor.

çember dizisi

 

6 filmlik  polisiye seri olan Çember, her bir filmde pek çok ünlü konuk oyuncuyu ağırlayacak.

Bir “polisiye filmler serisi” olarak hazırlanan Çember, her bölümünde farklı konu ve oyunculara yer vererek devam edecek. Serinin başrollerinde ise Pelin Akil, Barış Bağcı, Serhat Kılıç ve Anıl Altan yer alıyor.

çember (6)

 

“Çember: Oyunu Bozuyorum” olarak belirlenen serinin ilk bölümü,  3 Temmuz 2017 Pazartesi saat 20:00’da Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Çember’de ayrıca konuk olarak Menderes Samancılar, Gözde Çığacı, Melisa Sözen, Duygu Yetiş, İrem Altuğ, Selçuk Borak ve Füsun Erbulak gibi isimleri izleyebileceğiz.

Sıradışı polisiye filmler serisi!

CEMBER_FILM_1REV

 

Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli, farklı ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak amacıyla İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından özel bir ekip kurulur.  Suçlu profili uzmanı Barış Başkomiser’in (Barış Bağcı) önderi olduğu ekibin her üyesinin farklı yetenekleri vardır.

Deneyimli, komik ve olayları kendi bakış açısıyla çözen komiser Adem (Serhat Kılıç)…

Yalan söyleyen insanları duygu durumundan ve hareketlerinden anlayan, ancak bulunduğu birimde çok fazla şans verilmemiş yeni komiser yardımcısı Ayşe (Pelin Akil Altan)

Ekibin bilişim uzmanı, heyecanlı komiser yardımcısı Volkan (Anıl Altan)…

Geçmişlerinde birçok şey yaşamış ve birbirlerinden tamamen farklı olan bu dört kişi tek bir vakada birleşir ve beraber çalışmaya başlar.

 

 

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Agatha Christie’nin Aşk Romanları Okurla Buluşuyor!

Sonraki Hikaye

Dizi Dergisi Episode'un 4. Sayısında Kaçırmak İstemeyeceğiniz 10 İçerik

En Son Yazılar