Agatha Christie’nin Aşk Romanları Okurla Buluşuyor!

/
1 dakikalık okuma

Altın Kitaplar, polisiye edebiyatın kraliçesi Agatha Christie’nin Mary Westmacott takma adıyla yazdığı aşk romanlarını okuyucuyla buluşturmaya devam ediyor.

Agatha Christie’nin Aşk Romanları Okurla Buluşuyor!

 

Polisiye edebiyattaki ustalığını aşk romanlarında da sürdüren Christie, Sevginin Bağladıkları adlı romanında, sevginin tutku haline dönüşünü, diğer Mary Westmacott romanlarında olduğu gibi, unutulmaz karakterleri ve zarif anlatımıyla dile getiriyor.

Bitmemiş Portre, Gül ve Porsukağacı, Sensiz Bir İlkbahar, Annem ve Ben gibi daha önce Altın Kitaplar etiketiyle yayımlanan Mary Westmacott romanlarından sonra şimdi de Sevginin Bağladıkları, Agatha Christie okurlarını bir kez daha bu büyük yazarın zengin dünyasıyla buluşturuyor.
• • •
“Hikâye anlatma sanatının en güzel örneklerinden biri.”
Times Literary Supplement

Bir kardeşi olacağı haberi Laura Franklin’i çılgına çevirir. Ailenin üzerine titrediği kardeşi Shirley doğduğunda ondan nefret eder.
Fakat bir gece yaşanan bir olay, Laura’nın duygularının değişmesine neden olur. O günden sonra küçük kardeşini korumaya yemin eder.
Shirley özgürlük ve aşk özlemi çekerken, Laura sevginin tek taraflı olamayacağını öğrenir. Kız kardeşine duyduğu sevginin ağır yükü her ikisinin de hayatlarını dramatik biçimde etkiler.
Sevginin tutku haline dönüşünü dile getiren bir roman…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

BluTV’den İskandinav dizisi: Midnight Sun!

Sonraki Hikaye

Yerli Polisiye Serisi "Çember" Başlıyor

En Son Yazılar