Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

1 dakikalık okuma

221B editörleri, bu haftanın polisiye seyir rehberinde farklı dijital platformlara yeni eklenen gerçek suç belgeselleri ve polisiye filmleri derledi.

Cinayet Vakaları: New York

Cinayet Vakaları: New York belgeselinde, yıllarca New York Polis Departmanı’nda görev yapan dedektifler, karşılaştıkları en unutulmaz cinayet vakalarını birinci ağızdan anlatıyor. Geçtiğimiz hafta Netflix’in gerçek suç belgeselleri kategorisine eklenen belgesel, sürükleyici anlatımıyla ve gerçek görüntülerle öne çıkıyor.

polisiye

The Truth About Jim

Sierra Barter, nesillerdir ailesini meşgul eden bir sorunun cevabını bulmak için adeta bir dedektifmişçesine araştırmaya girişiyor. Üvey dedesi Jim Mordecai’nin bir seri katil olma ihtimali, The Truth About Jim belgeselinin merkezini oluşturuyor. BluTV’nin Discovery+ seçkisine yeni eklenen bu belgesel, izleyiciyi ailenin karanlık geçmişine ve Sierra’nın arayışını konu ediyor.

Agatha Christie Polisiyesi

Venedik’te Cinayet

Agatha Christie’nin Hallowe’en Party romanından esinlenerek 2023 yılında sinemaya uyarlanan Venedik’te Cinayet, geçtiğimiz günlerde Disney+’ta gösterime girdi. Kenneth Branagh’ın yönettiği film, Hercule Poirot’un yeni macerasını takip ediyor. Michael Green tarafından uyarlanan filmin oyuncu kadrosunda; Kyle Allen, Camille Cottin, Jamie Dornan, Tina Fey, Jude Hill gibi isimler yer alıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Netflix 12 Yeni İskandinav Dizisi ve Filmi Tanıttı

Sonraki Hikaye

'The Sympathizer'dan Fragman ve Afiş Yayınlandı

En Son Yazılar