Karin Slaughter uyarlaması ‘Will Trent’te Ramón Rodríguez başrolde

2 dakikalık okuma

Ramón Rodríguez, ABC’deki “Will Trent” drama pilotunun başrolü için seçildi. Pilota Şubat ayında bir koşullu kadro emri verilmişti ve şimdi Rodriguez’in seçilmesiyle resmi olarak ilerleyecek.

Karin Slaughter’ın çok satan “Will Trent” roman serisine dayanan pilot, Georgia Soruşturma Bürosu’ndan (GBI) Özel Ajan Will Trent’i takip ediyor. Trent doğumda terk edildi ve Atlanta’nın koruyucu aile sisteminde zorlu bir reşit olmaya katlandı. Ama şimdi, kimsenin eskisi gibi terk edilmediğinden emin olmak için benzersiz bakış açısını kullanmaya kararlı ve o, GBI’deki en yüksek dava temizleme oranına sahip.

Karakter ayrıca, travmatik çocukluğu sırasında koruyucu ailede tedavi edilmeyen şiddetli disleksiyi saklayan kolluk kuvvetleri içinde yalnız bir kişi olarak tanımlanıyor.

Rodriguez en son, Xóchitl Gonzalez’in aynı adlı kitabından uyarlanan Hulu pilotu “Olga Dies Dreaming”de Aubrey Plaza ile rol aldı. Ayrıca Marvel-Netflix şovları “Iron Fist” ve çapraz geçiş dizisi “The Defenders”daki rolleriyle tanınır. Diğer TV işleri arasında “The Wire”, “Rescue Me” ve “Gang Related” yer alıyor. Ayrıca “Megan Leavey”, “Transformers: Revenge of the Fallen” ve “Battle: Los Angeles” gibi filmlerde rol aldı.

Liz Heldens ve Dan Thomsen, “Will Trent”in yazarları ve yürütücü yapımcıları, Slaughter da projenin baş yapımcılığını üstleniyor. Rodriguez, başrolün yanı sıra yapımcı olarak da görev yapacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Polisiye Edebiyatın Sınırlarını Zorlamak | Arne Dahl Projesi Üzerine

Sonraki Hikaye

AMC'nin yeni western noir dizisi Dark Winds'ten ilk fragman yayınlandı

En Son Yazılar