Pieces of Her: Toni Collette ve Bella Heathcote, Karin Slaughter uyarlamasında başrolde

2 dakikalık okuma

Karin Slaughter’ın New York Times çok satan romanından uyarlanan ve yönetmenliğini “Big Little Lies” ve “The Undoing”in yapımcılarının üstlendiği yeni dizi “Pieces of Her” 4 Mart’ta Netflix’te başlıyor.

Netflix’in yeni gizem-gerilim dizisi “Pieces of Her”de Bella Heathcote, görünüşte rastgele bir şiddet eylemi sırasında, şiddet içeren tehditleri ortadan kaldırmakta son derece usta görünen annesi Laura (Toni Collette) tarafından kurtarılan Andy Oliver rolünde.

Dizi uyarlamasını yazan Charlotte Stoudt, Minkie Spiro’nun yönetmenliğinde showrunner ve yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. Sekiz bölümlük dizinin yürütücü yapımcı kadrosundaki isimler ise; yazar Slaughter, Steve Hutensky, Casey Harver, Janice Williams, Lesli Linka Glatter ve Bruna Papandrea.

Jessica Barden, Jacob Scipio, Joe Dempsie, Aaron Jeffery, Omari Hardwick, Gil Birmingham, David Wenham, Calum Worthy, Nicholas Burton ve Terry O’Quinn de Georgia’da başlayan dramada rol alıyor.

Oscar adayı Collette, Vogue’a “Pieces of Her”nin beklediğinden “duygusal olarak daha zorlu” olduğunu söyledi. Collette, “Ne kadar yoğun olacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu ve sonunda gerçekten yorulmuştum” dedi. “Sanırım kendimi kandırdım, çünkü beni nereye götüreceğini bilseydim yapmazdım.”

Collette, “Daha basit kadınları oynamaktan sıkılıyorum. Derinlere inen ve hayatlarının sahibi olan insanları severim – iyi, kötü ve çirkin. Çok fazla seçim yapıyoruz ve şimdi Laura’nın kendi sorumluluğunu alma zamanı.”

Fragman

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Carolyn Arnold imzalı “Madison Knight” dedektif romanlarının dizi uyarlaması yolda

Sonraki Hikaye

HBO baş içerik sorumlusu, 'True Detective’, ‘Mare Of Easttown’, ‘Curb Your Enthusiasm’ ve ‘In Treatment’ın geleceğine dair konuştu

En Son Yazılar