HBO baş içerik sorumlusu, ‘True Detective’, ‘Mare Of Easttown’, ‘Curb Your Enthusiasm’ ve ‘In Treatment’ın geleceğine dair konuştu

3 dakikalık okuma

True Detective’in yeniden canlanma şansı var, Curb Your Enthusiasm geri gelebilir, Mare of Easttown, Kate Winslet ve yaratıcı ekip hazır olduğunda geri dönebilir, ancak In Treatment’ın seansları bitti.

Bunlar HBO ve HBO Max Baş İçerik Sorumlusu Casey Bloys’un düşünceleri.

Deadline geçen yılki bir haberinde; HBO’nun Nic Pizzolatto tarafından yaratılıp yazılan ve 2014-2019 yılları arasında üç sezon yayınlanan True Detective’i geri getirmeye yardımcı olacak yeni sesler aradığını bildirmişti.

HBO’nun yazarlar ve yapımcılarla görüşmelerde olduğunu anlıyoruz ve Bloys umutlu. “True Detective konusunnda bir şeyler var, kendimizi iyi hissettiğimiz şeyler var. Bunun için takipte kalın derim” dedi.

Curb Your Enthusiasm, Larry David’in programına ve kaprislerine göre çalışıyor ve gösteri Aralık ayının sonunda 11. sezonunu yayınladı. “Her zamanki gibi, [Larry]’nin heyecan duyduğu bir alanı varsa, daha fazlasını yapacağız. Yapacağını tahmin ediyorum,” dedi Bloys.

Finali, ilk 24 saatinde yayıncıda orijinal bir HBO veya HBO Max serisinin en çok izlenen bölümü olan Mare of Easttown’ın da ikinci bir sezon için şansı var.

Brad Ingelsby tarafından yaratılan ve Craig Zobel tarafından yönetilen yedi bölümlük dizide Winslet, yerel bir cinayeti araştıran küçük bir Pennsylvania kasabası dedektifi Mare Sheehan rolünde.

Mare of Easttown’un geri dönüşüyle ilgili bazı konuşmaların olduğu biliniyor ve Bloys bunu, ikinci sezondan altı yıl sonra üçüncü sezonuyla geri dönen Sarah Lancashire’ın (Julia serisinin yıldızı) oynadığı İngiliz suç draması Happy Valley ile karşılaştırıyor.

“[Mare of Easttown] kamera önünde ve arkasında çok iyi bir yetenek grubuydu. Kate, Brad ve Craig diğer projelerindeki filmlerle gerçekten meşguller. Bilmiyorum, dürüst olmak gerekirse, gidip başka bir proje yapacakları türden bir şey olacak mı bilmiyorum. Gerçekten havada ve gerçekten onlara kalmış durumda. Açıkçası onlarla çalışmayı seviyoruz ve bence dizi harikaydı. Bu, zamanla nasıl gelişeceğini görmemiz gereken bir şey,” dedi Bloys.

Son olarak, Uzo Aduba’nın başrolde olduğu yeni bir sezon için geri dönen In Treatment ise, bir daha geri dönmeyecek. Dizi, Mayıs 2021’de 24 bölümlük bir sezon yayınlamaya başlamıştı.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Pieces of Her: Toni Collette ve Bella Heathcote, Karin Slaughter uyarlamasında başrolde

Sonraki Hikaye

The Rookie Yeni Sezonuyla FOXCRIME Ekranlarında

En Son Yazılar