The Rookie Yeni Sezonuyla FOXCRIME Ekranlarında

1 dakikalık okuma

LAPD adına polis memuru olma hayalini sürdürmek için rahat ve küçük kasaba hayatından vazgeçerek Los Angeles’a taşınan John Nolan’ın maceralarını konu alan polisiye dizi “The Rookie” yeni sezonuyla 20 Şubat’tan itibaren her pazar akşamı saat 21.30’da FOXCRIME ekranlarına geliyor.

Mid-Wilshire’da değişim devam ediyor. Nolan resmi bir devriye polisi olarak görevinin ilk senesindeyken, karmaşık geçmişiyle yeni bir çaylak istasyona katılır. Küçük bir kasabada yaşarken, geçirdiği ölümcül kazanın ardından, en büyük hayali olan polis memuru olma isteğini gerçekleştirmek üzere Los Angeles’a giden John, 4. sezonun ana karakterlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Eğitim subayı rütbesini olabildiğince çabuk kazanma arzusuyla yanıp tutuşan Nolan bir yanda yeni ilişkiler arayışındayken, yol boyunca daha da fazla zorlu ve tehlikeli vakayı üstleniyor.

“The Rookie” yeni sezonuyla 20 Şubat’tan itibaren her pazar akşamı saat 21.30’da, Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle FOXCRIME ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Dünyanın en sevilen suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

HBO baş içerik sorumlusu, 'True Detective’, ‘Mare Of Easttown’, ‘Curb Your Enthusiasm’ ve ‘In Treatment’ın geleceğine dair konuştu

Sonraki Hikaye

CrimeCon, Gerçek Suç İçerikleri için Ödülleri Duyurdu, Başvurular Açıldı

En Son Yazılar