Riley Keough ve Lily Gladstone’un Başrollerinde Yer Aldığı Suç Draması ‘Under the Bridge’den Yeni Fragman Yayınlandı

/
2 dakikalık okuma

Riley Keough ve Lily Gladstone‘un başrollerinde yer aldığı Under the Bridge, yılın merak edilen suç dramaları arasında bulunuyor. Hulu’da yayınlanacak seri izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor.

Özellikle gerçek suç meraklılarının ilgisini çekecek dizi, Kanadalı yazar Rebecca Godfrey’in “Under the Bridge: The True Story of the Murder of Reena Virk” isimli araştırmasına dayanıyor. Under the Bridge serisinin 8 bölümden oluşacak ilk sezonu, 17 Nisan’da ilk iki bölümüyle ekranda olacak.

under the bridge

Seriden yayınlanan yeni fragmanda da üç gündür kayıp olan genç bir kızın peşine düşen iki kişi dikkat çekiyor. Lily Gladstone’un canlandırdığı “Cam Bentland” vakayı araştırırken dehşet verici sonuçlara ulaşıyor. Riley Keough’un canlandırdığı Rebecca Godfrey ise davayı farklı bir şekilde araştırıyor.

Under the Bridge Kadrosu

Gerçek suç türü son yıllarda oldukça revaçta ve bu dizi de bu türün yenilikçi örnekleri arasında bulunuyor. Seri 1997’de yaşanan ürkünç bir olayı aydınlatıyor. Serinin oyuncu kadrosunda ise Lily Gladstone ve Riley Keough’un yanı sıra Chloe Guidry, Javon “Wanna” Walton, Izzy G., Aiyana Goodfellow, Ezra Faroque Khan, Archie Panjabi yer alıyor.

Ayrıca kitabın yazarı olan Rebecca Godfrey, serinin yürütücü yapımcısı olarak görev alıyor.

Diziden yayınlanan yeni fragmanı şuradan izleyebilirsiniz:

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

'Hesap Günü' | Roman İncelemesi

Sonraki Hikaye

Türkiye'nin İlk ve Tek Polisiye Kültür Dergisi 221B, 40. Sayısıyla Raflarda

En Son Yazılar