Türkiye’nin Dizi Kültür Dergisi “Episode” İçin Geri Sayım Başladı

/
2 dakikalık okuma
 Geçtiğimiz yıl farklı markalarla yayın hayatına başlayan Mylos Yayın Grubu, yerli ve yabancı dizi içerikleriyle hazırlanan dizi kültür yayını Episode Dergi için hazırlıklarını sürdürüyor.
 

 

Doksanlardan bu yana süregelen ve özellikle son yıllarda önemli yapımlarla büyüyen dizi sektörü, dünyada ve Türkiye’de dizilere olan ilginin ve dizi kültürünün de güçlenmesini sağladı.

Bünyesinde Pulbiber Dergi, 221B Dergi, Mylos Kitap, Labirent Yayınları ve Yayıncılık Laboratuvarı markalarına sahip Mylos Yayın Grubu, konsept dergiciliğe gösterilen ilgiyi bir dizi dergisiyle zenginleştirmek amacıyla yola çıktı ve yeni dizi kültür dergisi Episode için kolları sıvadı.

Türkiye’de Dizi Kültürünün Önemli Mecralarından Olacak

İki aylık sürelerle ve bol sayfalı zengin içerikle 2016’nın Aralık ayında ilk sayısı yayımlanacak olan Episode Dergi, içinde yerli diziler için hazırlanan % 100 yerli “Sezon” bölümüyle birlikte okur karşısına çıkacak.

[btnsx id=”1193″]

Dünyadan ve Türkiye’den güncel dizi haberleri, geçmişten bugüne dizi incelemeleri, söyleşiler, özel tematik bölümler ve çok daha fazlasıyla Episode Dergi, Türkiye’nin önemli yazarlarını, yönetmenlerini, senaristlerini, eleştirmenlerini, müzisyenlerini ve farklı disiplinlerden birçok sanatçıyı bir araya getirecek.

Aynı zamanda güncel paylaşımlar ve içerikler için Episode Dergi sosyal medya hesapları ve Ekim ayında yayına girecek olan episodedergi.com web sitesi de aktif olarak yayına başlayacak.

[btnsx id=”945″]

Detaylı bilgi için:

Kamile Karakadılar | Reklam Müdürü
kamile@mylosyayingrubu.com

Koray Sarıdoğan | Sosyal Medya Editörü
koray@mylosyayingrubu.com

info@episodedergi.com

Facebook | Twitter | Instagram: episodedergi

 

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Elba Luther'i Anlatıyor: "Çok Fazla Şeytanı Var"

Sonraki Hikaye

Agatha Christie'nin "Doğu Ekspresinde Cinayet"i Yeniden Beyazperdeye Geliyor

En Son Yazılar