‘Sugar’ Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı: Colin Farrell Başrolde

/
1 dakikalık okuma

Başrolünü ve yürütücü yapımcılığını Colin Farrell’ın üstlendiği Sugar dizisinden ilk fragman yayınlandı. Polisiye dizinin ilk iki bölümü 5 Nisan’da Apple TV+ kataloğuna eklenecek.

Sekiz bölümden oluşacak dizinin ilk iki bölümü 5 Nisan’da gösterime girecek ve ardından her cuma günü yeni bir bölüm yayınlanacak. Dizi, edebiyat, sinema ve televizyon tarihinde en çok işlenen konularından birini, bir ‘özel dedektiflik’ hikâyesini çağdaş bir yaklaşımla işleyecek.

sugar

Sugar Resmi Özeti

Efsanevi Hollywood yapımcısı Jonathan Siegel’in çok sevdiği torunu Olivia Siegel gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Özel dedektif John Sugar, Olivia’ya ne olduğunu bulmaya çalışırken Siegel ailesinin sırlarını ortaya çıkaracaktır.

Dizide Farrell’ın yanı sıra; The Sandman’den tanıdığımız Kirby Howell-Baptiste, Succession’dan James Cromwell, Breaking Bad’den Anna Gunn, Mindhunter’dan Nate Corddry ve Alex Hernandez yer alıyor.

Mark Protosevich tarafından yaratılan Sugar’ın yürütücü yapımcıları arasında Farrell, Protosevich, Audrey Chon ve Simon Kingberg, Sam Catlin, Scott Greenberg ve Chip Vucelich yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunu  Two Popes ve City of God filmlerinin yönetmeni Fernondo Meirelles ve Adam Arkin paylaşıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

Sonraki Hikaye

Polisiyenin Unutulmaz Kadın Kahramanları

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…